gebe
  1. unutulmaz1222222

unutulmaz1222222 Forum Okuru

özgüven sorunum var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında unutulmaz1222222 tarafından paylaşıldı.

kendime karşı özgüvenim yok kendimi hep dışlanmış zannediyorum hep bana bzkıyolar beni eziyolar sanıyorum eskiden bole değildim ama simdi cok özgüven sorunu yaşıyorum yardım edin

özgüven sorunum var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. ' Özgüven Sorunu,ÇekingenLik,..*! :(

' Özgüven Sorunu,ÇekingenLik,..*! :(

çekingenlikten kurtulmak sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum özgüven sorunu erkek arkadaşımla konuşacak konu bulamıyorum arkadaşlarımla özgüvenimi nasıl kazanabilirim lütfen yardım edin.kendimi beğenmiyorum çirkin hissediyorum değersiz hissediyorum. :(çok çekingen ve utangacım.erkeklerle konusmaya çekiniyorum cesaret edemiyorum onların gözlerine bakmaya çekiniyorum.sınıfta bazı kızların...
  4. özgüven sorunu,çekıngenlık,..*! :(

özgüven sorunu,çekıngenlık,..*! :(

kendime neden güvenemiyorum özgüvenimi nasıl kazanabilirim lütfen yardım edin.kendimi beğenmiyorum çirkin hissediyorum değersiz hissediyorum. :(çok çekingen ve utangacım.erkeklerle konusmaya çekiniyorum cesaret edemiyorum onların gözlerine bakmaya çekiniyorum.sınıfta bazı kızların çevresi geniş erkeklerle rahatça konusabiliyorlar bende onlar gibi olmak istiyorum ama onların arasında kendime...
  5. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?

Sayfayı Paylaş