gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Özkök'ün sefer tası sırrı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hilmi Özkök'ü zehirliyeceklerdi, bu nedenle evden sefer tasıyla yemek getirdi. İşte bu iddialara Özkök yanıt verdi. Genelkurmay Eski Başkanı Hilmi Özkök, Ergenekon'un kilit ismi haline geldi. Açıklamalarıyla, bir döneme ışık tutan Özkök, son olarak Radikal'den Murat Yetkin'e konuştu. Yenişafak'tan Taha Kıvanç'ın da bugün kaleme aldığı iddialar, Özkök'ün bir dönem kıskaca alındığını gösteriyor.
    Geçtiğimiz hafta sürpriz biçimde Köşk'e çıkan ve üst üste yaptığı açıklamalarla Ergenekon'un neredeyse kilit ismi haline gelen Genelkurmay Eski Başkanı Hilmi Özkök, "zehirlenmekten korktu" iddialarına açıklık getirdi.
    Radikal gazetesinden Murat Yetkin'e konuşan Özkök, zehirlenme iddialarını yalanladı ve evden yemek getirdiğini ancak bunun nedeninin farklı olduğunu söyledi. İşte Özkök'ün açıklamaları;

"Daha hafif yemekler tercihimdi"
    (...) O günlerde Ankara kulisleri bazı tuhaf haberlerle çalkalanmaya başlamıştı. Orgeneral Özkök, karargâhta yemek yemiyor, öğle yemeğini ya evden getiriyor, ya da er yemekhanesinden getirtiyordu, kahve, çay içmiyordu. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ne sağlık kontrollerine dahi gitmiyordu.

(...) Hilmi Özkök sorumu yarıda kesti ve gülerek devam etti:
    - Kahveme zehir katılacağından endişe ettiğim, yemeğe zehir katılacağından endişe ettiğim de söyleniyordu değil mi? Yemeklerimi bir süre evden getirdiğim doğru. Bunun nedeni midemin biraz hassas olması, eşimin de benim yediklerime dikkat etmesi. Karargâhtaki yağ biraz ağır olur düşüncesiyle evde hafif gıdalar hazırlıyordu, ben de onları yiyordum. Başka bir şey değil.

Özkök’ün yemekleri evden getirdiği doğruydu. Demek ki hafif yemekleri Genelkurmay mutfağında kendisine özel olarak, hafif yağlarla hazırlatmak istememiş, kuruma böyle bir zahmet vermektense evden, eşinin hazırladığı yemeklerden getirip makamında yemeyi tercih etmişti.

internethaber.com

Özkök'ün sefer tası sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  2. İpek Özkök'ten samimi itiraflar

İpek Özkök'ten samimi itiraflar

gece gündüz devam edecek mi ipek özkök sevişme sahnesi ipek özkök sevişme sevgilisi İtirafların samimi olup olmadığına acaba kim karar veriyor. Yani hadi samimi değilse bunu nereden anlayacağız ki. Evet ben samimi olarak şunları söyleyim mi diyorlar ilginç geçelim haberimize 'GECE GÜNDÜZ'DE ROL ALAN İPEK ÖZKÖK, TV MACERASININ LİG TV'DE SUNUCULUKLA BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ. Kanal D'de bu akşam...
  3. Hilmi Özkök'ün ifadesi alınacak

Hilmi Özkök'ün ifadesi alınacak

Ergenekon soruşturması kapsamında savcılık eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ün ifadesini alacak. Emekli Orgeneral Hilmi Özkök, Ergenekon iddianamesinin ana dayanaklarından biri olan "Darbe Günlükleri"nin yazıldığı iddia edilen dönemde Genelkurmay başkanıydı. Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özden Örnek tarafından yazıldığı iddia edilen günlüklerde Özkök...
  4. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş