gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Özledim Seni aşkım özlediiiiiim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Seni özledim Gittiğim her yerde özlemin var
    inanmıyor kalbim sözlerime sensiz
    Seni özledim, sensiz her şey değersiz

İki güneş geçti bir gece
    Biraz yağmur yağdı bana
    Biraz ben yağmura...
    Sevdiğim bir şarkı çıktı radyoda
    Yarısına ben eşlik ettim
    Yarısına gözlerim...
    Anlatmak istemiyorum ama
    BEN SENİ BURDA ÇOK ÖZLEDİM! ...

Hadi gel, uçurum ol gözlerimde
    Uzaklarda olsan da, özlesem de
    Beklesem de seni ömrümce
    Sen bulut ol, yağmurun yüreğimde
    ...Bekliyorum,,gel artik...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Aynı konudan birden fazla aynı başlıkla olmasından dolayı başlık güncellemesi yapılmıştır.

Özledim Seni aşkım özlediiiiiim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özledim seni...

Özledim seni...

özledim msj can yücelin anlamlı sözleri ÖZLEDİM SENİ.. özledim seni... ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. beynimi uyuşturuyor özlemin... çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları...
  2. Seni Özledim..

Seni Özledim..

Seni Özledim.. Seni Özledim.. Gittiğim her yerde özlemin var! İnanmıyor kalbim, Sözlerime sensiz... Seni özledim! Sensiz Herşey Değersiz... Sensiz herşey anlamını yitirmekte...Güneş ışık vermiyor odama,ağzımın tadı yok,aynalar bile utanmış sensizlikte bana yüz vermiyor...!Nereye baksam o gözlerin;Yine asi ve yenilmeyen bakışların...!Nereye gitsem sen..!Bıktım Sensizlikten...Bıktım Gecelere...
  3. Özledim seni.....

Özledim seni.....

özledim seni... ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. beynimi uyuşturuyor özlemin... çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları aksamları her isi bir kenara koyup seninle baş başa...

Sayfayı Paylaş