gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

özledım senı

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

özledım senı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senı şımdıden özledım!...

Senı şımdıden özledım!...

Yokluğunun hesabını yapmaya günler kala yazıyorum bunları sana!sensizliğin saniyelerini sayacağım günlerin başlamasına az bir süre kala sadece bil diye , sadece sev diye yazılmış bu satırları ömrün oldukça saklaman dileğiyle!.... BİRİCİK SEVGİLİM?E Söze nasıl başlamalıyım bilmiyorum.anlatmanın kafi gelmediği yerlerde yazmaya sığınan yüreğim , bu defa onu bile başaramamanın ezikliğini...
  2. Özledim...

Özledim...

özlem çeken özledim Bu paylasim Özlem ceken melişlerim icin olsun :) bende dahil :hey: Buyrun...
  3. özledim:((

özledim:((

şimdi anlıyorum senin özleminin neden olduğunu seninle baş başa konuşmalarımızı ve varlığını özlüyorum yokluğunu yaşadığım zamanlarda tek başınayken çok daha iyi anlıyorum yanlızlığın içindeyken seni neden özlediğimi yanlız başına dolaşırken bu boş şehirde anlıyorum neden seni neden sevdiğimi en çok neyini özledim biliyormusun sevdiğim senin o masum yüzünü yanıma geldiğinde misler gibi...

Sayfayı Paylaş