gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

özledimmm

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

eşimi çok özledim yaaa aylardır görmüyrummm aşıkımııı sesini bile zor duyuyorumm şafak 2 yılll offf ya aşkım seni çok özledim gellll artıkkkkkk SENİ ÇOOOOK ÖZLEDİM ÇİMEN GÖZLÜMMM ALLAHIM SEN ONU VE TÜM ASKERLERİMİZİ KORUUUUUU:dilektut:

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    2 yılmı maşallah ne askerlikmişl bu yaf :D:D allah yardımcın olsun yüreğine ve kalbi,ne huzur versin cnmmmçbck geçsin inşallah :D:D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    offf yarama degdin :18:canım yaa bir de beni düşün kasım da gidecek sevdiğim ilk kez ondan ayrı kalacagım ne yapacagımm off dertlendim yaa....
    canım benim yaa allah bir an öncee eşine kavuştursun senii bitanem içinii güzel tut ve herşey güzel olsun...allah tüm askerlerimizi korusun ....bu arada yaa eşininki niye 2 yıl orayı anlamadım...

4. şirinsu

şirinsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah kolaylık versin ışılsu zor bir durum gercekten sağa sağlim bitirir insallah görevini

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    aminnn arkadaşlar eşimin mesleği askerlikk bitmez bu askerlikkk 4 yıldı kaldı 2 yıll daha çokk ama çocukla tükendim bendeee

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kavustursun cnm, zordur eminim, rabbim tüm askerlerimizi korusun

7. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Allah kavuştursun Canım, benim eşimde gidecek cok zor nasıl dayanacaz allah herkese kolaylık versin

özledimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazi özledimmm...

Yazi özledimmm...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. özledimm seni :(

özledimm seni :(

ÖZLEDİM SENİ özledim seni... ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. beynimi uyuşturuyor özlemin... çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları aksamları her isi bir kenara koyup seninle...
  3. annemi özledimm....:(:(:(

annemi özledimm....:(:(:(

annem öleli 3 yıl oldu bugün onu öyle çok özlüyorum ki unutamıyorum unutmakta istemiyorum zaten öyle çok özlüyorum ki bir kez görebilmek için nelerimi vermezdim sadece bir kez görmek için canımı bile veririm
  4. Özledimmm

Özledimmm

İtiraf ediyorum aşkııımm biricik niişanlım daha dün gitti özledim ben bugün ona dersem şımarır.İçimde kalmasın itiraf ediyim bende Çoooooookk özledim onu ben.

Sayfayı Paylaş