gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Özledimmm

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

İtiraf ediyorum aşkııımm biricik niişanlım daha dün gitti özledim ben bugün ona dersem şımarır.İçimde kalmasın itiraf ediyim bende Çoooooookk özledim onu ben.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende eşimi çaalıştığı için iki gündür göremiyorum ancak yarın akşam göreceğim ve onu çok özledimmmmmmmmmm :( aşkkkıımmmm gel artıkk yaaaa üfffffff

3. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kıslar benim eşimde 2 gündür yok ankaraya gitti.ananesi rahatsızlanmış teyzesi aradı durumu çok kötü gelin görün ne olur ne olmaz dedi....ama ben çok özledim inş bu akşam çıkacaklar yola...kazasız belasız rabbim inş gelecek...:car::):):)

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Herkez özlemiş ya allah herkezi sevdiğine kavuştursun inş. :tik:

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bendee özledim sevdiğimii cok hemdeee offff :((((

6. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben yanımdayken bile çok özlüyorum onu:(ama bunu hiç söylemem ona:) Allah kmseyi sevdiğinden ayırmasın melekler.benim sevdiğimde yanımda değil şuanda.özlüyoruuuuuuuum

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy yarenimm benimmmm allah kayınvalidene şifa versinnn. seni de en kısa zamanda eşine sevdiğine kazasız belasız kavuştursunnn.
    ve tüm özleyenleri hasretlik çekenleri kavuştursunnnnnn sevdiklerineeeeeee hasretlik çok zorrrrr :(

8. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saol melegımya ananesı canım annesı degıl ama annesı kadar sever esım ananesınıde ....

dun aksam geldı esım cok sukur ...ev onsuz bostu yemın ederım cok ozlemısım sarıldım sarıldım ....Allah hasretlık cekenlere yardım etsın ben ıkı gun zor dayandım ....

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  10. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

tezzz zaamandaa kavuşursunuzzz inş..

Özledimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazi özledimmm...

Yazi özledimmm...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. özledimmm

özledimmm

eşimi çok özledim yaaa aylardır görmüyrummm aşıkımııı sesini bile zor duyuyorumm şafak 2 yılll offf ya aşkım seni çok özledim gellll artıkkkkkk SENİ ÇOOOOK ÖZLEDİM ÇİMEN GÖZLÜMMM ALLAHIM SEN ONU VE TÜM ASKERLERİMİZİ KORUUUUUU:dilektut:
  3. özledimm seni :(

özledimm seni :(

ÖZLEDİM SENİ özledim seni... ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. beynimi uyuşturuyor özlemin... çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları aksamları her isi bir kenara koyup seninle...
  4. annemi özledimm....:(:(:(

annemi özledimm....:(:(:(

annem öleli 3 yıl oldu bugün onu öyle çok özlüyorum ki unutamıyorum unutmakta istemiyorum zaten öyle çok özlüyorum ki bir kez görebilmek için nelerimi vermezdim sadece bir kez görmek için canımı bile veririm

Sayfayı Paylaş