gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Özlem Ardahan

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

özlem ardahan Firma: Özlem Ardahan Firma Gerçek Adı: Özlem Ardahan
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Muhammet Kayatürk
    Genel Müdür: İlhan Kadiroğulları
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (212) 658 10 75
    Tel 2: (212) 658 33 47
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: İlhan Kadiroğulları
    Peron No: 7
    Tel 1: (212) 658 10 75
    Tel 2: (212) 658 33 47

kaynak:frmpaylas

Özlem Ardahan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  3. Ardahan Coğrafyası, Ardahan Coğrafi Konumu

Ardahan Coğrafyası, Ardahan Coğrafi Konumu

ardahanın coğrafi konumu ardahan coğrafi özellikleri ardahanın özellikleri ardahan coğrafyası akbaba dağı Ardahan ilinin coğrafi konumu özelliklerini merak ediyorsanız bu konu tam sizlik konu:D Buyrun size Ardahan'ın coğrafi konumu ve özellikleri Anadolu’nun Kuzeydoğusunda yer alan Ardahan kuzeyinde Acaristan (Gürcistan Toprağı), Kuzeydoğusunda Gürcistan ve kısmen de Ermenistan, Güneydoğu ve...
  4. Ardahan Tarihi, Geçmişten Günümüze Ardahan

Ardahan Tarihi, Geçmişten Günümüze Ardahan

Ardahan ilinin geçmişten bugüne kadar gelen tarihi gelişimi ve tarihi yapısı buyrun arkadaşlarım:) Ardahan İli yaklaşık 3000 yıllık bir geçmişe sahip olup, MS 628 yılında Hazar Türklerinin bir kolu olan Arda Türklerinin eline geçerek Ardahan adını almıştır. MS 1068 yılında Alparslan tarafından fethedilerek Selçukluların egemenliğine geçmiş, 29 Mayıs 1555 tarihinde imzalanan Amasya anlaşması...
  5. Halk Eğitim Merkezleri Ardahan

Halk Eğitim Merkezleri Ardahan

Ardahan'daki Halk Eğitim Merkezleri Ardahan'daki Halk Eğitim Merkezleri İsimleri Ardahanda bulunan halk eğitim merkezleri Listesini ilgili tüm Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize sunuyoruz, bu yazımızda arkadaşlarım. ARDAHAN Damal Halk Eğitim Merkezi ARDAHAN Göle Halk Eğitim Merkezi ARDAHAN Merkez Halk Eğitim Merkezi ARDAHAN -Posof Halk Eğitim Merkezi ARDAHAN Çıldır...

Sayfayı Paylaş