gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özlem Düvencioğlu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

özlem düvencioğlu özlem düvencioğlu facebook 2010

[​IMG]Gerçek Adı : Özlem Düvencioğlu
    Doğum Yeri : Yurt Dışı
    Doğum Tarihi : 23 Kasım
    O kendini böyle tanımlıyor. 25 yaşındayım. Doğma büyüme Almanya Düselldorf'luyum. Türkiye ile hiç alakam yoktu. Sadece tatillerde veye hafta sonlarında alışveriş yapmak için geliyordum. Almanya'da emlekçı olarak bir yıl staj yaptım. Sonra kendi şirketimi kurup 3,5 yıl emlekçılık yaptım. Evleri restore edip satıyordum. Bu arada mankenliğe başladım. Ben bir kaç işi aynı anda yapmayı çok seviyorum. Yaptırdığım evlerin 3-5 yıl sonra yine açık arttırmaya çıkacağını düşünerek emlekçılığa yeniden başlama düşüncesiyle işime ara verdim.

Özlem Düvencioğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Özlem mektubu

Özlem mektubu

Sevgilim Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak.. Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi....
  3. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  4. Özlem resimleri

Özlem resimleri

özlem resimleri aşk resimleri duygusal resimler özlemle ilgili resimler konumuzda.Aşk varlığında kıymeti bilinmez, yokluğunda duyulan özleme yürek dayanmaz.resimlerle anlatılan aşkları sevilen anlar mutlu olurda neden özlemi, hasreti anlatan resimleri anlamaz ki, giden.Sevdiğinden ayrı özlem çekenler için bir birinden güzel özlem resimleri konumuzda....
  5. Özlemin paspasları :)

Özlemin paspasları :)

özlemimin yumoş ipinden yaptığı paspasları:örgü:

Sayfayı Paylaş