gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özlem hasret mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Askerde olan yarimi özledim ona mektup yazıyorum bana özlem ve hasret mesajları verebilir misiniz biraz çok ve kısa güzel olsunlar lütfen.

Özlem hasret mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem mesajları

özlem mesajları

özlem sözleri mevlana özlem sözleri mesajları facebook facebook küçük iskender Suyun Kaynak Oldugu, Agac Kokunun Saldigi, Esin Dostun Gittigi, Yolun Ayrildigi Gidenin Donmedigi, Carenin Olmadigi Yerde Bekliyorum Seni. Gitme Bir Adim Oteye Gulum Bir Adimda Gurbet Olur, Gitme Bir Nefes Oteye Gulum Her Nefes Hasret Olur. Aklimdan Cikmiyorsun, Sensiz Bombos Bu Hayat, Susma Oyle Ne Olur, Bana...
  2. Özlem mesajları

Özlem mesajları

özlem yüklü mesajlar özlem yüklü sözler ♥ Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen.. ♥ Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske... ♥ Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni...
  3. Özlem ve Hasret(çift tabloları)

Özlem ve Hasret(çift tabloları)

Özlemi hasreti melankoliyi yansıtan aşk tabloları..
  4. Hasret mesajları

Hasret mesajları

hasret mesajları, 2011, kısa, sms, msj, sevgiliye söylenecek en güzel sözler burada arkadaşlar. Sol yanında hasretlik çeken Melek'lerimiz için, en güzel hasretlik mesajlarını sunuyoruz bu yazımızda:) Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eğer beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eğer özlenen.. Herzaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi...
  5. Özlem Hasret Mesajları

Özlem Hasret Mesajları

hasret mesajları 2011 özlem hasret mesajları, sms, msj, sözleri, 2011, yeni mesajlar burada arkadaşlar. Özlem ve hasret besleyen tüm Melek'lerimize gelsin bu en güzel özlem mesajları :) » Merhaba hüzün adası.. Ben duygu gemisi... Gecenin kat-ranlığında yanaştım limanına... Yüküm mutluluk... Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:öZLEDiM SENi.... BiRiCiĞiM... » Yüreğim umulmayan yaralarla...

Sayfayı Paylaş