gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Özlem Özdil - Emegimsin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

özlem özdil emeğimsin özlem özdil gözümün bebeği sevmeler emek ister sen benim emeğimsin sevmeler emek ister sen benim sözleri Ne Zaman Yağmur Yağsa Bu Şehire Toprağın Kokusu İşler İçime
    Seni Ben Canımın İçine Saklarım
    O Yasak Adını Yüreğe Saplarım

Gözümün Bebeğisin Bedenim Yüreğimsin
    Sevmeler Emek İster
    Sen Benim Emeğimsin

Ne Zaman Göz Yaşın Yağsa Yüzüne
    Güneşin Nefesi Değse Sesine
    Seni Ben Canımın İçine Saklarım
    O Yasak Adın Yüreğe Saplarım

Gözümün Bebeğisin Bedenim Yüreğimsin
    Sevmeler Emek İster
    Sen Benim Emeğimsin

Özlem Özdil - Emegimsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Özlem yağmurları

Özlem yağmurları

Bır mucizenin ilk adımıydı... yuregime akan birşeydin..dalga dalga....ve mavi..... ben senin aşkınla yıkanırdım.... haberin olmazdı..... varlıgınla hayatı anlamlı kılardım... ruhun duymazdı... yuregim gözlerinle konuşurdu.... ruhum kanatlanıp maviliginle gökyuzune karışırdı...öyle derin..öyle mavi.. öyle huzunlu..ve öyle yalansız bakardın ki yuzume...aşkından başım donerdi......yalnız...
  3. özlem Yilmaz

özlem Yilmaz

özlem yılmaz kıyafetleri özlem yılmazın boyu yılmaz boyu yilmaz kac boy
  4. özlem yılmaz

özlem yılmaz

özlem yılmaz ayak özlem yılmazın kıyafetleri yılmaz ayakları kıyafetleri hamilemi
  5. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...

Sayfayı Paylaş