gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Özlem resimleri

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

özlem resimleri aşk resimleri duygusal resimler özlemle ilgili resimler konumuzda.Aşk varlığında kıymeti bilinmez, yokluğunda duyulan özleme yürek dayanmaz.resimlerle anlatılan aşkları sevilen anlar mutlu olurda neden özlemi, hasreti anlatan resimleri anlamaz ki, giden.Sevdiğinden ayrı özlem çekenler için bir birinden güzel özlem resimleri konumuzda.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

3. merveceylan

merveceylan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk resmi çok beğendim. Her insan birilerini özler.

Özlem resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Özlem tekin resimleri

Özlem tekin resimleri

özlem tekin resimleri özlem tekin resim ayak ayakları tekinin ayakları
  3. Özlem mektubu

Özlem mektubu

Sevgilim Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak.. Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi....
  4. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  5. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Özlem Yılmaz Resimleri

Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Özlem Yılmaz Resimleri

kara ekmek özlem yılmaz, özlem yılmaz resimleri, özlem yılmaz fotoları, özlem yılmaz resimleri 2015 ATV Ekranların da çok yakın da başlayacak olan "Kara Ekmek" şu sıralar ekranlar da oynayan fragmanı ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin başrol oyuncularından olan Özlem Yılmaz hayranları için kendisinin resimlerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş