gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özlem Tekin Bizim Yenge dizisinde!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bizim yenge dizisi özlem tekin konuk oyuncu yeni bölümü haberleri burada arkadaşlar. Başrollerini İlker Aksum ve Canım Ailem dizisiyle kalbimizi fetheden kadın oyuncu Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı, Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Bizim Yenge dizisinin bu akşam ki bölümünde Özlem Tekin konuk oyuncu olarak rol alıyor Melek'lerim. Bizim Yenge Özlem Tekin ile karşımıza çıkacak bu akşam ki bölümünde... Özlem Tekin Bizim Yenge diizisi için kamera karşısına geçti ve dizide İlker aksum'un eski sevgilisini canlandırdı:) Ben merakla bekliyorum Bizim Yenge dizisi yeni bölümü için saat sayıyorum:) [​IMG]

Özlem Tekin Bizim Yenge dizisinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Tekin

Özlem Tekin

pashan music yeni tanıştığın kıza güzel sözler özlem tekin boşandı yeni tanıştığın kıza sorulacak sorular özlem tekin hamile 18 Kasım 1971'de ABD'nin California eyaletinde doğdu. Babasının Berkeley Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı profesörü olması nedeniyle ilkokul çağına kadar California'da kaldı. Sonra babası Hacettepe Üniversitesi'ne gelince ilkokula Türkiye'de başladı....
  2. Bizim Yenge dizisi

Bizim Yenge dizisi

bizim yenge, dizi, kanal d, ne zaman başlıyor, başrol oyuncuları, oyuncuları, dizi özeti, konusu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ağustos ayında Kanal D'de kahkahası bol olan bir dizi başlıyor. Dizinin adı: Bizim Yange. Başrollerini İlker Aksum ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı dizi, yaz sezonuna damgasını vurmaya aday oaln, iddalı bir dizi Melek'lerim. TMC'nin yapımcılığını...
  3. Bizim yenge oyuncuları

Bizim yenge oyuncuları

Bizim yenge dizisindeki oyuncuların isimleri neler, tam olarak kimler oynuyor ve bana resimlerini verir misiniz ?
  4. Bizim Yenge Dizisinin Günü Değişti

Bizim Yenge Dizisinin Günü Değişti

bizim yenge dizisi oyuncuları yayın günleri nezaman hakkında detaylı bilgiler burada Kanal D'nin sevilen dizisi Bizim Yenge Çarşamba günleri yayınlanıyordu melekler...Ama artık yayın günü değişmiş sevilen oyuncuların oynadığı dizi artık Cumartesi günleri yayınlacak...Dizinin hayranlarına duyurulur... Eğlencenin günü değişti, “Bizim Yenge” cumartesi ekranına taşındı.Başrollerini Şebnem...
  5. Bizim Yenge Dizisinin İnatçı Aşıkları

Bizim Yenge Dizisinin İnatçı Aşıkları

bizim yenge dizisi konusu oyuncuları adem zeyno yetkin dikinciler tülin özen resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Başrollerinde Canım Ailem dizisiyle adını duyuran Şebnem Bozoklu ve aynı dizide rol alan İlker Aksum'un rol aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi Bizim Yenge'nin iki oyuncusu Yetkin Dikinciler ve Tülin Özen diziyi ve dizideki rollerini anlatmışlar... Bizim...

Sayfayı Paylaş