gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özlem Tekin de Survivor'a Aday!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor, özlem tekin aday, yeni sezon, kimler yarışacak, 2012, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Survivor macerası ünlüleri teker teker çekmeye başladı.Bu gidişle Acun ünlü peşinde koşmayacak,bizzat ünlüler sıraya girecek gibi..Özlem Tekin de Survivora Aday!

Bakın katıldığı programda çılgın rockçı Özlem Tekin , Gani Müjde'nin '' Kim katılır oraya?'' sorusuna bakın neler demiş;

'-Ben yarışmak isterim !... Burada oturup dedikodusunu yapacağıma orada yarışırım. Çok da iddialıyım, katılırsam uçarım orada ve kesin kazanırım'

Özlem Tekin'in bu sözleri üzerine programın diğer katılımcısı Sanem Altan da; 'Sen katılırsan, ben de katılırım' dedi'

Şafak Sezer de, 'Ben katılırsam ve aç kalırsam cinayet işlerim' diyerek konuya katıldı..

Bence melekler,Acun Özlem Tekin'i kesin alır,güçlü ve sert bir yapısı var,üstelik sesi de çok çıkıyor.
    Ata Demirer de esprileriyle şenlendirir diyeceğim ama kendisinin de dediği gibi açlık bir de başına vurursa Özlem Tekin de Survivora Aday!
    Belki de zayıflamak için isteyebilir...Özlem Tekin de Survivora Aday!

Hülasa,merakla yeni yarışmacı isteklerini bekliyoruz...Özlem Tekin de Survivora Aday!

Özlem Tekin de Survivor'a Aday! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Tekin

Özlem Tekin

pashan music yeni tanıştığın kıza güzel sözler özlem tekin boşandı yeni tanıştığın kıza sorulacak sorular özlem tekin hamile 18 Kasım 1971'de ABD'nin California eyaletinde doğdu. Babasının Berkeley Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı profesörü olması nedeniyle ilkokul çağına kadar California'da kaldı. Sonra babası Hacettepe Üniversitesi'ne gelince ilkokula Türkiye'de başladı....
  2. Özlem Tekin - Kimse Bilmez

Özlem Tekin - Kimse Bilmez

kimse bilmez ömür boyu dert oldum kendimi aramaktan yoruldum düşüp yollara bir derman buldum seni gördüm göreli sana tutuldum kimse bilmez bir ömür sürüklendim her sabah yeniden ümitlendim bakıp aynaya ne sözler verdim seni gördüm göreli aşka dilendim boyuna posuna havasına yandığım bilmeden yoluna yanına kapısına düştüğüm eline dizine yatağına yattığım gönlünü gözünü sözünü...
  3. Özlem Tekin boşanıyor

Özlem Tekin boşanıyor

özlem tekin, boşanıyor, ayrılıyor, boşandı, ayrıldı, cem öcal, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Dağları deldim tek başıma çölleri aştım Birtek ben erleri yendim kız başıma Sende yıkılmam" Adlı şarkısı, ilk çıktığı günden beri ara ara dilime dolanan ve sevdiğim rock'çıların başında gelen Özlem Tekin, 3 yıl önce evlendiği eşi Cem Öcal'dan boaşnıyormuş Melek'lerim. KARDEŞ...
  4. Özlem Tekin Tekerlekli Sandalyede!

Özlem Tekin Tekerlekli Sandalyede!

özlem tekin özlem tekin haberleri Sevgili melekler, rock dünyasının sevilen sesi Özlem Tekin geçtiğimiz gün havaalanında tekerli sandalyede görüntülendi. Bir süre önce belediyenin açmış olduğu çukura düşerek ayağını kıran Tekin, tekerlekli sandalyedeydi. ‘Bana Herşey Yakışır’ programının usta kameramanı Ümit Güner, geçtiğimiz hafta sonu Özlem Tekin’i, tekerlekli iskemlede uçak beklerken...

Sayfayı Paylaş