gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özlem Tekin Tekerlekli Sandalyede!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özlem tekin özlem tekin haberleri

Sevgili melekler, rock dünyasının sevilen sesi Özlem Tekin geçtiğimiz gün havaalanında tekerli sandalyede görüntülendi. Bir süre önce belediyenin açmış olduğu çukura düşerek ayağını kıran Tekin, tekerlekli sandalyedeydi. ‘Bana Herşey Yakışır’ programının usta kameramanı Ümit Güner, geçtiğimiz hafta sonu Özlem Tekin’i, tekerlekli iskemlede uçak beklerken görüntüledi. Güner’in, Milas Havalimanında çektikten sonra facebook’ta paylaştığı fotoğrafta ünlü sanatçının hala düzelemediği görüldü.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Belediye çukuruna düşen sadece biz gariban halk sanırdım:D:D Geçmiş olsun diyelim Özlem Tekin'e.....

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:puha::puha:

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    eeee dusmez kalkmaz bi Allah mawim

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :haha:.......

6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    çok komıkte allah sağlık versinn gecmış olsun

Özlem Tekin Tekerlekli Sandalyede! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Tekin

Özlem Tekin

pashan music yeni tanıştığın kıza güzel sözler özlem tekin boşandı yeni tanıştığın kıza sorulacak sorular özlem tekin hamile 18 Kasım 1971'de ABD'nin California eyaletinde doğdu. Babasının Berkeley Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı profesörü olması nedeniyle ilkokul çağına kadar California'da kaldı. Sonra babası Hacettepe Üniversitesi'ne gelince ilkokula Türkiye'de başladı....
  2. Tekerlekli sandalyeyle uçtu

Tekerlekli sandalyeyle uçtu

Tekerlekli sandalyeyle uçtu Olmaz demeyin oluyor. Tkerlekli sandalyeyle havalara uçtu. Potez bacaklarıyla hırs yapıp olimpiyata katılmak için mücadele eden Oscar Pistorius"tan sonra şimdi de tekerlekli sandalye ile akrobasi gösterisi yapan Aaron Fortheringham, bedensel engellilerin neler başarabileceğini herkese gösteriyor. 16 yaşındaki Aaron, Almanya"da yaptığı gösteride,...
  3. Tekerlekli sandalye kullananlar için otomobil

Tekerlekli sandalye kullananlar için otomobil

tekerlekli sandalye kullananlar için araba rüyada tekerlekli sandalye rüyada sandalyeye binmek görmek sandalyenin icadı Tekerlekli sandalye kullanan insanların arabaya tek başlarına binmesi çok zordur. Kendilerini sandalyeden kaldırarak yan tarafa atmaları gerekir. Bu otomobil tam da bu iş için geliştirilmiş: Pratik bir araç gibi görünüyor. Üstelik sevimli de...
  4. tekerlekli sandalye

tekerlekli sandalye

10000 kapak tekerlekli sandalye ben sınıf öğretmeniyim.okulumda kapak toplama kampanyası başlattım.başlangıçta 10000 kapağa bir akülü sandalye deniyordu,şimdi 250 kg deniyor nette.ben de 15000 e yakın kapağımız var kesin 1 sandalye kazandık diyerek verebileceğimiz özürlüyü bulmak için çevremizdeki sakatların tek tek evlerine gittim,öğlen yemek yemedim onları ziyaret ettim.sonunda kapakları...
  5. diva tekerlekli sandalyeyle dolaşıyor.okuduklarınıza inanamayacasınız..

diva tekerlekli sandalyeyle dolaşıyor.okuduklarınıza inanamayacasınız..

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy ile ilgili haberler güçlü yorumcu bülent ersoy yaptıklarıyla gündemi alt üst etmeyi başarıyor.birincisi genç sevgilileriyle ,ikinciside yaptığı garip inanılmaz hareket ve konuşma üslubuyla.bu seferde sakat ve yürüme engelli insanların kullandığı tekerlekli sandalyeyle kendisi alışveriş yapıyor.bu kadarınada pes diyorum.başka birşey demiyorum....

Sayfayı Paylaş