gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Özlem ve Hasret(çift tabloları)

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Özlemi hasreti melankoliyi yansıtan aşk tabloları..

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bence aşktan çok sexsimi anlatmış nedir yada öüşme sanatını :D:D emeğine sağlık cnm :D

3. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    O açıdan bakmamalısın balım aslında..
    Yorumun için saol..

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    aşkı anlatıyor aslında aşkın sonucu doğan birleşme bence güzel tabi aşk sadece **** değil ama dokunmak ve hissetmektir.

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç resimler...

Özlem ve Hasret(çift tabloları) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem,hasret ve sevgiye dair nicklerrr!!!

özlem,hasret ve sevgiye dair nicklerrr!!!

sevgiye dair nickler hasrete dair sözler sevgiliye nickler umutla ilgili özlemek ile ilgili sözler Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!! *Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların,...
  2. Hasret ve Kurtuluş

Hasret ve Kurtuluş

Ey gökte yalnız gezen sevdaların yıldızı, Sen o günü gördün mü tayfları sonsuzluktan? Hani gülün bağrında oluşur ya bir sızı, İşte öyle bir hasret akar binbir oluktan.. Ey mahzun çizgilerle yerlere kapanmış dağ, Sen o sesi duydun mu yankısı mağarada? Hani gece vaktinde çobanlar yakar çerağ, İşte öyle bir alev özlerdeki çırada….. Ey göklere binbir dal yükselen ulu çınar, Sen hiç aşık...
  3. dekoratif ve sık tablolar

dekoratif ve sık tablolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Özlem Hasret Mesajları

Özlem Hasret Mesajları

hasret mesajları 2011 özlem hasret mesajları, sms, msj, sözleri, 2011, yeni mesajlar burada arkadaşlar. Özlem ve hasret besleyen tüm Melek'lerimize gelsin bu en güzel özlem mesajları :) » Merhaba hüzün adası.. Ben duygu gemisi... Gecenin kat-ranlığında yanaştım limanına... Yüküm mutluluk... Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:öZLEDiM SENi.... BiRiCiĞiM... » Yüreğim umulmayan yaralarla...
  5. Özlem hasret mesajları

Özlem hasret mesajları

Askerde olan yarimi özledim ona mektup yazıyorum bana özlem ve hasret mesajları verebilir misiniz biraz çok ve kısa güzel olsunlar lütfen.

Sayfayı Paylaş