özlem yıldız, mutluluğun sırrını anlattı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

özlem yıldız ayak özlem yıldız ayakları diyeti nasıl zayıfladı [​IMG]

Televizyonun en başarılı isimlerinden biriydi. Sempatikliğiyle büyük ilgi çekiyordu. İşadamı Sinan Serter ile tanıştı ve kısa süre sonra evlendi. 3 yıllık evliliğinin ardından bir de çocuk sahibi oldu. Bu yazki Bodrum tatilinde mutlu bir aile tablosu çizen Özlem Yıldız ile sırrını Vatan'a anlattı.

İş teklifleri alıyor musun?

Televizyonla ilgili teklifler geliyor ama kabul etmiyorum. Çünkü kendime başka bir yol çizdim. Evliliğime zarar gelmesin diye kendimi geri plana çektim.

Bu işi yapıyor olsaydın evliliğin zarar görür müydü?
    Herkesin hayatında bir tercihi vardır. Benim hayatımda en büyük hayalim her zaman mutlu bir evlilik oldu. O yüzden de böyle bir evliliği bu işi yapıyorken bulmak çok büyük bir şans. O şansı da kaçırmamak için her türlü fedakarlığı yapıyorum.

Mutlu evliliğin sırrı ne?

Biz birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Gün içersinde sürekli haberleşiriz. En güzel şey bu. Öbür türlü heyecanlar sadece birkaç sene sürüyor. Önemli olan bunu uzun yıllara taşımak için arkadaş olmak. Bunu başarırsan evliliğinde çok mutlu olursun.

Dış görünüş sizce ne kadar önemli?

Evlilikte biraz mantık aramak gerekiyor. Dış görünüşe aldanıp da dünyanın en yakışıklısı olması bir şey değiştirmiyor. Önemli olan kafa yapının, hayat standartlarının uyuşması.

Evlendiğinizde “Güzel bir kız neden daha yakışıklı bir erkekle evlenmedi?” diye düşünenler bile oldu...

Bunlar 15-16 yaşında bakılacak şeyler. Benim aklımın ucundan bile geçmedi “Ayy çok yakışıklı bir kocam olsun” fikri. Bu öyle bir şey değil. Evleniyorsun ve hayatının sonuna kadar aynı yastığa baş koyuyorsun. Sinan şimdi benim çocuğumun babası. Onunla ömrümü paylaşacağım. Ben de 10 yıl sonra yaşlanacağım. Dış görünüş önemli değil.

Evliliklerde biraz mantık gerekiyor galiba..

Gerekiyor. Doğru insanı bulduğun zaman “Acaba evlensem mi?” diye düşünmüyorsun. O kendiliğinden evliliğe gidiyor.

Kıskançlık olur mu?

Biz onları çoktan geçtik. Her şeyimizi birbirimizle paylaşırız. Biz birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Takılmayacak şeyi kafana takarsan sorun başlar. Biz bunları aştık. Evliliğimizde birbirimize çok güveniyoruz. Öyle telefon karıştırmaları, mesaj okumaları filan yapmıyoruz.

Evlilik aşkı öldürüyor diyorlar...

Kesinlikle öyle bir şey yok. Kocama ilk günkü gibi aşığım.

gecce

özlem yıldız, mutluluğun sırrını anlattı. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mutluluğun sırrını öğrenmek için...

[IMG] Günün birinde bir tüccar oğlunu ,mutluluğun sırlarını öğrenmesi için , o zamanın en bilge alimine gönderir. Tam kırk günlük bir yürüyüşten sonra, çölleri aşarak , bir tepenin başında duran yaşlı alimin Sarayına varır.Genç adam bir tapınakla karşılaşacağını sanmıştır ama o vardığı yer kalabalıkların girip çıktığı , küçük bir orkestranın melodiler çaldığı, yörenin en zengin...
  2. Özlem Yıldız'a şok

özlem yıldız facebook İki üzüntüyü birden yaşadı Ünlü sunucu Özlem Yıldız hem sunuculuğunu yaptığı TV programda hem de programdan sonra iki üzüntüyü birden yaşadı. Yıldız Alişan ile sunduğu dünkü programında Seren Serengil’i konuk etti. Serengil erken doğumda kaybettiği kızı Stephanie’yi anlatırken ağlamaya başladı. Kendisi de erken doğum yapan Yıldız yaşadığı zor dönemi anlatırken...
  3. Özlem Yıldız Oğluyla Deniz Sefası Yapıyor!

özlem yıldız, oğlu, tatilde, deniz sefası, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bir zamanların sabah şekerlerinden Özlem Yıldız,evlendikten sonra ekranlardan elini eteğini çekip sakin bir hayat sürmeye başladı.Bir de oğlu olan Yıldız,tatil için gittiği Bodrum'da görüntülendi. Akyarlar’daki Kılavuz Otel’e yerleşen ünlü sunucu, önceki gün pembe bikinisiyle deniz...
  4. Özlem Yıldız oğlu Demir

özlem yıldız oğlu demir pascal nouma bronz teni tatil bikinili resimleri haberleri burada arkadaşlar. Artık ekranlarda pek göremediğimiz, eski güzel manken Özlem Yıldız, oğlu Demir ile birlikte tatilin keyfini çıkartıyor Melek'lerim. Bronz teni dahada bronz olan Özlem Yıldız'a arkadaşları siyahi futbolcu "Pascal Nouma'nın kardeşi olmuşsun" diye takılıyormuş. Ünlüler dünyasında bronz...
  5. Özlem Yıldız'a Eşinden Övgü !

özlem yıldız sinan serter özlem yıldız haberleri özlem yıldız Son zamanlarda ekranlarda göremediğimiz ünlü sunucu Özlem Yıldız'ın evliliğinde bazı problemler yaşandığı konusunda basında bazı bilgiler dolaşıyordu melekler. Eşi Sinan Serter'in maddi problemler yaşaması sebebiyle zor günler geçiren Özlem Yıldız'la ilgili eşinden bir açıklama gelmiş. İşte haberin detayları... Sunucu Özlem...
  6. Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Bu sayfa; Özlem Yıldız Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem sabah şekeri programlarını sunan başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız evlendikten sonra ortalıktan kaybolmuştu. Sonrasında doğum yaptı ve mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etti. Ancak magazin basınında ara ara boşanacağına dair söylentiler çıktı. En sonunda patlayan Yıldız...
  7. Özlem Yıldız Sinan Serter'den Boşanıyor!

özlem yıldız özlem yıldız haberleri Sevgili melekler, yıllardır sürekli magazin basınında çıkan ayrılıyorlar, boşanıyorlar haberlerine inat, her zaman omuz omuza mutluluk resimleri veren Özlem Yıldız ve işadamı kocası Sinan Serter bu kez gerçekten boşanıyorlar. Haberi ilk okuduğumda yine yalan sandım ama melekler, sanırım bu kez yazılanlar gerçek. İşte detaylar... Sinan Serter'in 2009...
  8. Özlem Yıldız Yandı!

özlem yıldız, özlem yıldız haberleri, özlem yıldız solaryum Sevgili melekler, ünlü sunucu Özlem Yıldız solaryum süresini iyi ayarlayamayınca yandı. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen ve fazlasıyla bronz teniyle dikkat çeken sunucu, muhabirlere “Solaryumun süresini ayarlayamadım ve yandım. Canım çok yanıyor” dedi. Geçtiğimiz pazar günü eski eşi Sinan Serter’le buluşan Yıldız, barışma...
  9. Özlem Yıldız ve Demet Akalın Canlı Yayında Barıştı!

demet akalın haberleri, özlem yıldız haberleri, demet akalın özlem yıldız Sevgili melekler, bir süredir magazin basınında dargınlıkları konuşulan Demet Akalın ve Özlem Yıldız sonunda barıştı. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in yıllardır beğeniyle izlenen magazin programları "2.Sayfa" programına konuk olan iki ünlü isim magazincilerin de çabasıyla dargınlığa son verdiler. İşte...
  10. Mehmet Ali Erbil Özlem Yıldız Aşkı Yeniden mi Alevleniyor?

mehmet ali erbil, özlem yıldız, mehmet ali erbil özlem yıldız Sevgili melekler, şovmen Mehmet Ali Erbil'le eşinden ayrılan Özlem Yıldız'ın instagram hesaplarından yazışmaları, eski aşkın yeniden mi alevlendiği sorularını akla getirdi. Ünlü şovmen ise bu dedikodulara son noktayı koydu: "Denenmişi denemem!". İşte haberin detayları... Eşinden boşanan Özlem Yıldız ile bir dönem...

Sayfayı Paylaş