gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özlem Yıldız Sinan Serter'den Boşanıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özlem yıldız özlem yıldız haberleri

Sevgili melekler, yıllardır sürekli magazin basınında çıkan ayrılıyorlar, boşanıyorlar haberlerine inat, her zaman omuz omuza mutluluk resimleri veren Özlem Yıldız ve işadamı kocası Sinan Serter bu kez gerçekten boşanıyorlar. Haberi ilk okuduğumda yine yalan sandım ama melekler, sanırım bu kez yazılanlar gerçek. İşte detaylar...

Sinan Serter'in 2009 yılında maddi sıkıntıya girmesinin ardından; özellikle son 1.5 yıldır neredeyse her gün birileri Serter ile sekiz yıllık eşi Özlem Yıldız Serter'in boşanacağından dem vuruyordu! Onlar da her seferinde bu iddiaları yalanlıyordu.

Şimdiye kadar her seferinde evladı için güçlü durmaya çalıştığını söyleyen Özlem Hanım ile bir türlü maddi sıkıntılarını aşamayan Sinan Bey, galiba artık yol ayrımına gelmiş! Çünkü aileye yakın bir kaynaktan öğrendim ki, iki hafta önce evlerini ayırmışlar. Özlem Hanım, oğlu ile Acarkent'teki evlerinde yaşamaya devam ederken; Sinan Bey, Çamlıca'daki baba evine taşınmış.

Oğlu Demir ile iki hafta önce Bodrum'a tatile giden Özlem Hanım'ın parmağında alyans olmaması dikkat çekmişti. Özlem Hanım'ın Bodrum tatili, Sinan Bey'in baba evine taşınması ile aynı tarihe denk gelmesi de iddiaları doğruluyor gibi.

Bu arada cuma günü Nazlı Yazıcı ile Kaan Sert'in düğününe yalnız gelen Sinan Serter'in, gazetecilere görüntü vermemek için koşar adımlarla içeri girdiğini duymuştum. Zaten kulağıma gelenlere göre Sinan Serter, bu hafta boşanmak için mahkemeye başvuracakmış. Zor günlerinde hep birbirlerine destek olan Serter çifti, dilerim boşanırken kaş göz çıkarmazlar...

Özlem Yıldız Sinan Serter'den Boşanıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem yıldız, mutluluğun sırrını anlattı.

özlem yıldız, mutluluğun sırrını anlattı.

özlem yıldız ayak özlem yıldız ayakları diyeti nasıl zayıfladı Televizyonun en başarılı isimlerinden biriydi. Sempatikliğiyle büyük ilgi çekiyordu. İşadamı Sinan Serter ile tanıştı ve kısa süre sonra evlendi. 3 yıllık evliliğinin ardından bir de çocuk sahibi oldu. Bu yazki Bodrum tatilinde mutlu bir aile tablosu çizen Özlem Yıldız ile sırrını Vatan'a anlattı. İş teklifleri alıyor musun?...
  2. Özlem Tekin boşanıyor

Özlem Tekin boşanıyor

özlem tekin, boşanıyor, ayrılıyor, boşandı, ayrıldı, cem öcal, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Dağları deldim tek başıma çölleri aştım Birtek ben erleri yendim kız başıma Sende yıkılmam" Adlı şarkısı, ilk çıktığı günden beri ara ara dilime dolanan ve sevdiğim rock'çıların başında gelen Özlem Tekin, 3 yıl önce evlendiği eşi Cem Öcal'dan boaşnıyormuş Melek'lerim. KARDEŞ...
  3. Özlem Yıldız oğlu Demir

Özlem Yıldız oğlu Demir

özlem yıldız oğlu demir pascal nouma bronz teni tatil bikinili resimleri haberleri burada arkadaşlar. Artık ekranlarda pek göremediğimiz, eski güzel manken Özlem Yıldız, oğlu Demir ile birlikte tatilin keyfini çıkartıyor Melek'lerim. Bronz teni dahada bronz olan Özlem Yıldız'a arkadaşları siyahi futbolcu "Pascal Nouma'nın kardeşi olmuşsun" diye takılıyormuş. Ünlüler dünyasında bronz...
  4. Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Bu sayfa; Özlem Yıldız Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem sabah şekeri programlarını sunan başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız evlendikten sonra ortalıktan kaybolmuştu. Sonrasında doğum yaptı ve mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etti. Ancak magazin basınında ara ara boşanacağına dair söylentiler çıktı. En sonunda patlayan Yıldız...
  5. Özlem Yıldız Yandı!

Özlem Yıldız Yandı!

özlem yıldız, özlem yıldız haberleri, özlem yıldız solaryum Sevgili melekler, ünlü sunucu Özlem Yıldız solaryum süresini iyi ayarlayamayınca yandı. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen ve fazlasıyla bronz teniyle dikkat çeken sunucu, muhabirlere “Solaryumun süresini ayarlayamadım ve yandım. Canım çok yanıyor” dedi. Geçtiğimiz pazar günü eski eşi Sinan Serter’le buluşan Yıldız, barışma...

Sayfayı Paylaş