gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özlem Yıldız ve Demet Akalın Canlı Yayında Barıştı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demet akalın haberleri, özlem yıldız haberleri, demet akalın özlem yıldız
    Sevgili melekler, bir süredir magazin basınında dargınlıkları konuşulan Demet Akalın ve Özlem Yıldız sonunda barıştı. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in yıllardır beğeniyle izlenen magazin programları "2.Sayfa" programına konuk olan iki ünlü isim magazincilerin de çabasıyla dargınlığa son verdiler. İşte detaylar...

demet-akalın-özlem-yıldız.jpg

Özlem Yıldız ve Demet Akalın Canlı Yayında Barıştı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Canlı Yayın

Mor Ve Ötesi - Canlı Yayın

Gördüm ben gördüm ben gördüm sen gitmeden önceki son sesini Gördüm ben gördüm uyumadan söyledim ki kendime Bu sözcükler var sadece elimde benim elimde Git bunlardan kurtul mümkünse git ağla bir başka yüzle Yeter dedim içimdeki sahte işkence sesine Senin için ve sadece senindi anım Sorma lütfen sorma bana ne kadar içtensin diye Haykırdıkça gözlerinle utanırım olmaya Bir sen vardın ben vardım...
  2. DEmet Akalın'ın canlı yayındaki şok gafı

DEmet Akalın'ın canlı yayındaki şok gafı

demet akalın yüksek topuklar programı, lerzan mutlunun programı, ananı, gaf yapan ünlünün şok haberi burda arkadaşlar. Lerzan Mutlu'nun "Yüksek Topuklar" adlı canlı yayın programında Demet Akalın'ın şoklar yaratan gafı burda Melek'ler:) Cine 5’te yayınlanan Lerzan Mutlu’nun sunduğu Yüksek Topuklar adlı programa konuk olan Demet Akalın, sohbet esnasında balon patlayınca o...
  3. Yıldız Masalı Demet Akalın ile ekranlarda

Yıldız Masalı Demet Akalın ile ekranlarda

yıldız masalı dizisi demet akalın konuk oyuncu yeni bölümü hakkında bilgiler burada arkadaşlar. TNT ekranlarında yer alan başarılı Yıldız Masalı dizisinde Türk Pop Müziği'nin yakışıklı yorumcularından Gökhan Özen rol alıyor ve yakışıklı şarkıcı Gökhan Özen Yıldız Masalı dizisi izleyicilerinin hayranı olan tüm genç kızlarla daha da çoğaltıyor Melek'lerim. Dizinin son bölümüne yine Türk Pop...
  4. Bülent Ersoy ve Demet Akalın İftarda Buluştu

Bülent Ersoy ve Demet Akalın İftarda Buluştu

bülent ersoy haberleri demet akalın haberleri Sevgili melekler, ramazan ayının girmesiyle birlikte çalışmalarına ara veren ünlüler iftar yemeklerinde buluşuyor. Geçtiğimiz gece de Bülent Ersoy ve Demet Akalın iftar yemeğinde buluştular. Mekan çıkışı beyaz kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerine çeken Bülent Ersoy, "Ramazanda iş yok ibadet var" dedi. Diva, Ramazan sonrası...
  5. Ve Demet Akalın Hira Bebeğe Kavuştu!

Ve Demet Akalın Hira Bebeğe Kavuştu!

demet akalın bebeği, demet akalın doğurdu, demet akalın Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın Hira bebeğe kavuştu! Bu sabah saat 10: 00'da Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sezaryenle doğum yapan Demet Akalın, daha önce duyurduğu gibi kızına Hira adını verdi. Hira'nın 3 kilo 70 gram ağırlığında ve 47 santim boyunda olduğu belirtildi. Ünlü sanatçı ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu...

Sayfayı Paylaş