gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Özlem Yıldız Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranların bir dönem sabah şekeri programlarını sunan başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız evlendikten sonra ortalıktan kaybolmuştu. Sonrasında doğum yaptı ve mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etti. Ancak magazin basınında ara ara boşanacağına dair söylentiler çıktı. En sonunda patlayan Yıldız veryansın etti!

Eşi Sinan Serter’le ayrılık kararı aldığı konuşulan Özlem Yıldız, dedikodulara tepki gösterdi: “Bu haberler her sene çıkıyor!”

Ayrılık söylentisiyle gündeme gelen Özlem Yıldız ve Sinan Serter, cumartesi gününü birlikte geçirdi. Önce oğulları Demir’i Kanyon’daki “Ben 10 Omniverse” galasına götüren çift, daha sonra Nişantaşı’na geçti. Çocuklarıyla birlikte güzel havanın tadını çıkaran Yıldız ve Serter, akşam saatlerinde de Atiye Sokak’taki bir mekâna girerken görüntülendi.

Özlem Yıldız Veryansın Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Yıldız oğlu Demir

Özlem Yıldız oğlu Demir

özlem yıldız oğlu demir pascal nouma bronz teni tatil bikinili resimleri haberleri burada arkadaşlar. Artık ekranlarda pek göremediğimiz, eski güzel manken Özlem Yıldız, oğlu Demir ile birlikte tatilin keyfini çıkartıyor Melek'lerim. Bronz teni dahada bronz olan Özlem Yıldız'a arkadaşları siyahi futbolcu "Pascal Nouma'nın kardeşi olmuşsun" diye takılıyormuş. Ünlüler dünyasında bronz...
  2. Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

deniz seki deniz seki haberleri deniz seki fotoğrafları Sevgili melekler, son yıllarda hayli zor günler geçiren Deniz Seki bu kez basına veryansın etti. Çekilen bikinili fotoğrafları basına yansıyınca çileden çıkan Deniz Seki açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Deniz Seki haberleri, haberin detayları... Önceki akşam Metrocity’nin üst katında verilen 90’lar partisine katılan Deniz Seki,...
  3. Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti

Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti

Bu konu; Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışması tüm heyecanıyla sürerken Gönüllüler takımının üstüste aldığı mağlubiyetler Acun Ilıcalı'yı bile isyan ettirdi. Bu sezondaki gönüllüleri gelmiş geçmiş en başarısız gönüllüler takımı olarak nitelen Ilıcalı gönüllüleri kendilerine gelme konusunda da uyardı.....
  4. Özlem Yıldız Yandı!

Özlem Yıldız Yandı!

özlem yıldız, özlem yıldız haberleri, özlem yıldız solaryum Sevgili melekler, ünlü sunucu Özlem Yıldız solaryum süresini iyi ayarlayamayınca yandı. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen ve fazlasıyla bronz teniyle dikkat çeken sunucu, muhabirlere “Solaryumun süresini ayarlayamadım ve yandım. Canım çok yanıyor” dedi. Geçtiğimiz pazar günü eski eşi Sinan Serter’le buluşan Yıldız, barışma...
  5. Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

survivor duygu, survivor merve, survivor 2014 ünlüler Sevgili melekler, Survivordan daha önceki haftalarda elenen Ünlüler takımından Duygu Bal, Serenay'ın elenmesinin ardından Merve'ye ateş püskürdü. Duygu Bal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Yarışma başında Merve “ben çok duygusalım.” dedi. Başından beri “Çok Duygusalım “diyipde sonunda mantıklı hareket ediyorum demesi...

Sayfayı Paylaş