gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özlem Yıldız'a Eşinden Övgü !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özlem yıldız sinan serter özlem yıldız haberleri özlem yıldız

Son zamanlarda ekranlarda göremediğimiz ünlü sunucu Özlem Yıldız'ın evliliğinde bazı problemler yaşandığı konusunda basında bazı bilgiler dolaşıyordu melekler. Eşi Sinan Serter'in maddi problemler yaşaması sebebiyle zor günler geçiren Özlem Yıldız'la ilgili eşinden bir açıklama gelmiş. İşte haberin detayları...

Sunucu Özlem Yıldız’ın maddi sıkıntı içerisinde olan armatör eşi Sinan Serter, haklarında çıkan söylentilerle ilgili olarak “Özlem mükemmel bir eş ve bu süreçte bana hep destek oldu. Başka bir kadın olsa çoktan bırakıp giderdi” dedi.

Ünlü sunucu Özlem Yıldız eşinin 4.2 milyon TL’lik banka borcu yüzünden sıkıntılı günler yaşıyor. Yıldız’ın bu yüzden evliliği çatırdadığı da iddia edilirken armatör eşi Sinan Serter söylentilerle ilgili ilk kez konuştu:

Serter'in Vatan gazetesine yaptığı açıklama şöyle: “Evliliğimizde Allah korusun bir sorun yok. 2005’te Swiss Otel’de bir imza attık. Ve biz o imzayı ‘iyi günde kötü günde’ diye attık ve bu imza ölene kadar geçerli. İşlerimde sıkıntılı günler geçiriyorum ama mayıs sonuna doğru her şey yoluna girecek. Uçaklar ve gemilerin kredi ödemelerinde bir iki sorun çıktı ama kısa süre sonra bitecek. Özlem mükemmel bir eş ve bu süreçte bana hep destek oldu. Başka bir kadın olsa çoktan bırakıp giderdi ama Özlem hep yanımdaydı. Ona hala çok aşığım. Hatta her geçen gün daha da artıyor. Özlem bu kadar karakterli ve sabırlı bir insan olmasaydı zaten evlenmezdim, onu bu kadar yıl beklemezdim. Bu evlilik nasıl bu kadar uzun sürdü diyenler bile oldu. Evliliğimizde sorun yok, sizlerden son bir ricam da; Özlem’in benim işlerimle ilgisi yok, lütfen onu bu konulara karıştırmayın. Şirkette herhangi bir ortaklığı da yok.”

Özlem Yıldız ise yaşanan süreçle ilgili olarak twitter sayfasına şunları yazdı: “İlk ve son açıklamamdır. Ne yaşanırsa yaşansın bu konu her ailede yaşanabilir. Evet tatsızdır ama çözümü zamandır. Dileğim en az yarayla atlatmak.”
    uçankuş

Özlem Yıldız'a Eşinden Övgü ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. ÖvgÜ Gereksİnİmİ

ÖvgÜ Gereksİnİmİ

ÖVGÜ GEREKSİNİMİ Çocuğunuzu, Topluma Uyumlu ve Yararlı Bir Kişi Olarak Yetiştirmede Kişisel Olarak Nasıl Etkili Olabilirsiniz? Çocuk yetiştirmedeki ve özellikle çocuğun kişiliğini yerleştirmedeki temel ilkelerden biri de övgünün harikalar yaratan gücünü kullanmaktır. Bütün çocukların övülmeye ihtiyacı, hepsinin de övgüye ve takdire değer yanları vardır. Övgüye değer yanlarını arayın! O...
  3. Ece Erken'den yakın arkadaşı Özlem Yıldız'a cep mesajlı öfke

Ece Erken'den yakın arkadaşı Özlem Yıldız'a cep mesajlı öfke

uncer Öztarhan’ın “Özlem Yıldız’ı örnek al” sözü, Ece Erken ile Özlem Yıldız’ın arasını açtı. Yıldız, mutlu evliliğin sırlarını açıklayınca üstüne alınan Erken “Benim üzerimden reklam yapma” diyerek eski meslektaşına öfke yağdırdı. Boşanmak için dava açan Ece Erken, eşi Tuncer Öztarhan’ın söylediği iddia edilen sözler yüzünden 10 yıllık dostu Özlem Yıldız ile kavga etti. Bir gazetede...
  4. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  5. Özlem Yıldız'a şok

Özlem Yıldız'a şok

özlem yıldız facebook İki üzüntüyü birden yaşadı Ünlü sunucu Özlem Yıldız hem sunuculuğunu yaptığı TV programda hem de programdan sonra iki üzüntüyü birden yaşadı. Yıldız Alişan ile sunduğu dünkü programında Seren Serengil’i konuk etti. Serengil erken doğumda kaybettiği kızı Stephanie’yi anlatırken ağlamaya başladı. Kendisi de erken doğum yapan Yıldız yaşadığı zor dönemi anlatırken...

Sayfayı Paylaş