gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

özlem Yilmaz

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

özlem yılmaz kıyafetleri özlem yılmazın boyu yılmaz boyu yilmaz kac boy [​IMG]

özlem Yilmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Mesut Yilmaz

Mesut Yilmaz

Ahmet Mesut Yılmaz Aslen Rize Çayeli Çataldere-Cimil köyünden. 1947 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdi. 1971 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye ve İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1972-1974 yılları arasında Almanya'nın Köln Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde yüksek lisans çalışması yaptı. 1975-1983 yılları arasında kimya,...
  3. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  4. Cem Yilmaz rekor kirdi!!!

Cem Yilmaz rekor kirdi!!!

3 Aralik´da beyaz perdede yayinlanmaya basalyan Av Mevsimi adli Filmin bir sahnesi varki hekes onu konusuyor...Filmi pek begenen olmasada bu sahne uzun süre dillerde olacak diye düsünüyorum... Yavuz Tugrul’un yazıp yönettiği "Av Mevsimi" filmi cuma günü gösterime girdi. Filmin başrol oyuncularından Cem Yılmaz, oynadığı "Deli" lakaplı İdris karakteri oyunculuğunda...
  5. Cem Yilmaz evlenmiyor artik !

Cem Yilmaz evlenmiyor artik !

cem yilmaz bu saatten sonra ben evlenmem cem yilmaz. Sevgili melekler Cem Yılmaz artık ben evlenmem diye aciklama yapmis. :) Cansu Dere'den ayrıldıktan sonra adı tiyatrocu Hale Sürel, oyuncu Yaprak Özdemiroğlu ve manken Ahu Yağtu ile anılan Cem Yılmaz, özel hayatıyla ilgili haberleri sahne şovuna taşıdı... Geçtiğimiz gün stand-up şovuyla Maslak TİM Show Center sahnesinde olan ünlü...

Sayfayı Paylaş