gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Özleme Dair Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

özlenmiş sözler Sensizligi idam ediyorum! Hasretin firar edecek, hep yanimda kalacaksin. Ömür boyu yüregimde mahkum yasayacaksin. Sevsende, sevilsende binlerce kez, sen ömrümün sonuna kadar benim kalacaksin!..
    Uzak yollara bakma! Gözlerin dalar gider anda. Dar geliyor bu ankara. Sensizim bu ellerde, sensizim sevgilim...

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Yapraklar sararip düserken yere, o güzel gözlerini çevir göklere, hergün istemem, yilda bir kere,adimi anmayi sakin unutma.

Özleme Dair Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem mesajları

özlem mesajları

özlem sözleri mevlana özlem sözleri mesajları facebook facebook küçük iskender Suyun Kaynak Oldugu, Agac Kokunun Saldigi, Esin Dostun Gittigi, Yolun Ayrildigi Gidenin Donmedigi, Carenin Olmadigi Yerde Bekliyorum Seni. Gitme Bir Adim Oteye Gulum Bir Adimda Gurbet Olur, Gitme Bir Nefes Oteye Gulum Her Nefes Hasret Olur. Aklimdan Cikmiyorsun, Sensiz Bombos Bu Hayat, Susma Oyle Ne Olur, Bana...
  2. Özlem mesajları

Özlem mesajları

özlem yüklü mesajlar özlem yüklü sözler ♥ Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen.. ♥ Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske... ♥ Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni...
  3. özleme dair.......

özleme dair.......

Yüreğimi sıkıştıran bu kesif hüzün, belki de terketmişlere özgü gizli bir terkedilme duygusudur. Özledim seni... Ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor nicedir... Beynimi uyuşturuyor özlemin... Çok sık birlikte olamasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca yıl içimi nasıl ısıttığını yeni yeni anlıyorum. Yokluğun, hatırlandıkça yüreğime saplanan bir sızı olmaktan çıkıp mütemadi bir...
  4. Özlem Hasret Mesajları

Özlem Hasret Mesajları

hasret mesajları 2011 özlem hasret mesajları, sms, msj, sözleri, 2011, yeni mesajlar burada arkadaşlar. Özlem ve hasret besleyen tüm Melek'lerimize gelsin bu en güzel özlem mesajları :) » Merhaba hüzün adası.. Ben duygu gemisi... Gecenin kat-ranlığında yanaştım limanına... Yüküm mutluluk... Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:öZLEDiM SENi.... BiRiCiĞiM... » Yüreğim umulmayan yaralarla...
  5. Özlem hasret mesajları

Özlem hasret mesajları

Askerde olan yarimi özledim ona mektup yazıyorum bana özlem ve hasret mesajları verebilir misiniz biraz çok ve kısa güzel olsunlar lütfen.

Sayfayı Paylaş