gebe
  1. Yanliz_Kiz

Yanliz_Kiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Özlemi Anlatir Sana...

Konu, 'Çöplük' kısmında Yanliz_Kiz tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Özlemi Anlatir Sana...

paylaşım için teşekkürlerrr yalnız kız ...
    da çokk okurum ben hasret şiirlerii

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin tsk.

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

Özlemi Anlatir Sana... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Bulutsuzluk Özlemi rastlamıştım sana

Bulutsuzluk Özlemi rastlamıştım sana

rastlamıştım sana metro çıkışında gülüverdin bana kalabalık arasında ben inerken aşağı sen çıkıyordun oysa ah... kalabalıklar seni benden saklar zaman akıp giderken çizgiler çizer bazen teğet geçen bazen kesişen hayat seni uğraşıp alıştıramaz kendine ah.. kalabalıklar seni benden saklar...
  3. Bulutsuzluk Özlemi sobanin basinda, dedem anlatirdi,

Bulutsuzluk Özlemi sobanin basinda, dedem anlatirdi,

sobanin basinda, dedem anlatirdi, yedi denize yedi bas vurup, birinci harb-i umumi�de. takalarda silahlarla kuvayi milliye saflarinda ama hic unutmamisti, buyukadali katerina�yi cift kapili bir handa gidiyordu menzile dogru. sobanin basinda, babam anlatirdi, yedi denize yedi bas vurup, ikinci harb-i umumi�de. o sene torik boldu, alamanlar istiyordu� karneyleydi ekmek,...
  4. Alanyali genc askini anlatirsa

Alanyali genc askini anlatirsa

Seni görükena imanıma bişey çakıldı. Ellerinde tentene çantası,üzerinde mor manto varıdı, belli ki düğün evinden geliyorudun yanında anangilde varıdı. Seninde az bakasın varıdı emme Olmadı,Olamadı,Olamayorudu…. Hergün eniş dibinden saldııımda moturu sizin evin yannaadar heycandan üç caarayı içiyordum. sen duman olup uçuyorudun ama ben hep sonunda izmarit oluyorudum…. Bigün biyere dola galıcan...
  5. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...

Sayfayı Paylaş