gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

özlemişim gülmeyi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :haha:
    :haha:

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: özlemişim gülmeyi
    :haha::haha::haha:nerden bulursun bilmemki ,emeğine sağlık canım..:haha::haha:

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

nurooooom canım benim bugün okadar gülmeye ihtiyacım vardı kiii allah senden razı olsuuun emeğine sağlık canısıııı :Laie_23::kızılötesi:

küçük bob :D

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım benım emegıne saglık....çok guzel olmuş:hhh::hhh:

5. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    hay allah razı olsun emi kız sende valla gülmekten karnım ağrıdı tşk cnm:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

özlemişim gülmeyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlemişim seni birtanem

özlemişim seni birtanem

Bitti sanmıştım, unuttum demiştim, ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım!... En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım. Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi, beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim!... Seninle...
  2. Hakan Altun - Özlemişim

Hakan Altun - Özlemişim

aYLar sonra dün ilk defa sesini duydugumda kalbim sanki duracaktı ama mutlu bir anımdı aYLar sonra dün ilk defa sesini duydugumda kalbim sanki duracaktı ama mutlu bir anımdı Hayatımda ben ilk defa ağlayarak konuştum gözlerimden akan yaşlarla mutlu olmuştum özlemişim sesini rüya gibiydi özlemişim ben seni hissetmedin mi
  3. Gülme

Gülme

Bazen gülme psikiyatrik anlam taşır. Boş, aptalca gülme adolesantlarda hebefrenik şizofreninin klasik bir özelliğidir; bu duruma bugün ender rastlanmaktadır. Pick hastalığı (bkz.) gibi, lobus frontalisteki yavaş gelişen lezyonlar bazen bir aptallık durumuna yol açarlar, hasta tekrar tekrar aynı şakaları yapar ve bunlara kendisi güler. Tekrarlı ve yersiz gülme nöbetleri ise, serebral...
  4. Seni ben özlemişim

Seni ben özlemişim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nihat Doğan Ülkesini Özlemiş

Nihat Doğan Ülkesini Özlemiş

Eminim benim gibi çoğu insan Survivor'ı sadece Nihat Doğan için izliyor...İzleyenlere hoş vakit geçirten Nihat Doğan Dün gece Türkiye'den bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı. Türkiye'ye olan sevgisini ve özlemini dile getiren Nihat Doğan ; "Burada ölüm kalım savaşı veriyoruz.İnanın hiç birşeyi özlemedim.'Ne yemeyi ne içmeyi özledim, ne sabah kalktığımda koşa koşa gittiğim...

Sayfayı Paylaş