gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

özlü sözler facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

özlü sözler
    • Başarı yolunda sürat, isteğin şiddeti kadardır.
    • Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
    • İyi görünmeye çalışacağına olduğun gibi görün
    • Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde
    • Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr
    • İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana
    • Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur. Whoopi Goldberg
    Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. S. M. Power

özlü sözler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa özlü Sözler Facebook

Kısa özlü Sözler Facebook

Birazdan sizlerle paylaşacağımız kısa anlamlı ve dünyada isim yapmış insanların özlerini paylaşacağız. Dilerseniz sizlerde bu sözleri facebooktan kullanabilirsiniz. Face si olanlara duyrulur. Kısa özlü Sözler Facebook Ahmaktan uzaklaşmak Allah’a yaklaşmaktır Dürtmediği sürece şeytana uymam Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler Kendisi ile barışık olmayan...
  2. Facebook Özlü Sözler

Facebook Özlü Sözler

Facebook Özlü Sözler istiyorum sizden şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. Facebook Özlü Sözler Mesajlar

Facebook Özlü Sözler Mesajlar

Facebook Özlü Sözler Facebook Özlü Mesajlar Facebook Özlü Anlamlı Sözler Msn iletisi ya da facebook için kullanabileceğiniz, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz birbirinden anlamlı ve özlü sözler listesi aşağıda melekler :) Kötü bir cemiyetin bozamadığı insanı, Kötü bir arkadaş bozar (La Edri) Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle...
  4. Facebook için ingilizce özlü sözler paylaşırmısınız ?

Facebook için ingilizce özlü sözler paylaşırmısınız ?

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ben facemde paylaşmak üzere İngilizce özlü sözler arıyorum.Birkaç yerde buldum ama beğenmedim.Siz yardımcı olabilirmisiniz bana ?
  5. facebook için mevlananın özlü sözleri varmı?

facebook için mevlananın özlü sözleri varmı?

Arkadaşlar herkese selam. Sitenizi sürekli takip ediyorum.Benim de bir ricam var.Acaba facemden paylaşabileceğim Hz.Mevlanaya ait özlü sözler varmı sitede ?

Sayfayı Paylaş