gebe
  1. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

ÖzlÜyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında _C_E_Y_L_A_N_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ÖzlÜyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlüyorum seni

özlüyorum seni

özlüyorum seni ozluyorum seni
  2. Özlüyorum,üzülüyorum

Özlüyorum,üzülüyorum

Özlüyorum ama kimseye söyleyemiyorum Üzülüyorum elbet gözyaşı döküyorum Ama içimde biriktiriyorum ...... ... . Ne diyebilirim nasıl kabullenebilirim ki Sevgimi vardı kıymet mi biliniyordu sanki Hem ben ne yapabilirim Suçum kendim olmak Rol gereği gülücükler sergilememek mi Keşke herkes bunu yapabilseydi Olduğu gibi davranabilseydi Neymiş ortama katılmıyormuşum sessizmişim Bir anlayabilsem...
  3. Seni Özlüyorum...

Seni Özlüyorum...

seviyorum yalnız seni özlüyorum bir tek seni seviyorum yalnız özlüyorum birtek Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim...
  4. özlüyorum .........çünkü

özlüyorum .........çünkü

Ben senin en çok sesini sevdim Buğulu çoğu zaman, taze bir ekmek gibi Önce aşka çağıran,sonra dinlendiren Bana her zaman dost, her zaman sevgili Ben senin en çok ellerini sevdim Bir pınar serinliğinde, küçücük ve ak pak Nice güzellikler gördüm yeryüzünde En güzeli bir sabah ellerinle uyanmak Ben senin en çok gözlerini sevdim Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil Aydınlıklar, esenlikler,...

Sayfayı Paylaş