gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ÖznEsİ ßeNdE qizLi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ÖznEsİ ßeNdE qizLi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öznesiz yaşanıyor artık hayatım

Öznesiz yaşanıyor artık hayatım

penceremden usulca süzülüp, bedenimi titreten rüzgarı dinledim dün gece ufak bir ses duymak umuduyla bekledim dakikalarca. Ama nice sonra anladım bekleyişimin beyhudeliğini. Uzaklığın pasına dokundum bir kez daha kanattı içimi bir uçurumun kıyısındaymışçasına, yumdum gözlerimi düşmemek için daha fazla uzaklaşmamak için yaşadığım kentten. İlkti bu nasıl alışır ki insan kolayca? Bir ateş gibi...
  2. Öznesi Kayıp CümLLerimin..

Öznesi Kayıp CümLLerimin..

Sevgilim.. Sol yanımın sızısı.. Gecemin parlayan yıldızı.. İsmini kalbimin dört duvarına kazıdım, yüreğim; koğuşunda voltalar atar durur her an.. her gece sana mahkum bu yürek..sana suçlu..sana yangın, sana hasret.. Ellerimde sevda kelepçesi: sana tutukluyum. Beni sensizlikle cezalandırma.. Yanarsam sevdamla, sebebimsin.. Yakarsam sevdanla, sebebimsin.. Ey İstanbul.. Söyle...
  3. Öznesiz cümleler

Öznesiz cümleler

öznesiz cümleler öznesiz cümle Öznesiz cümleler kurmaya alışmıştım ben oysa... Yalnızlığıma, ıssızlığıma sahip çıkmıştım onca kalabalığın arasında.. Korkularımdan korkmamayı öğreniyordum yavaş yavaş. Hayallere düşlere sığınıp onlarla avunuyor, küçücük mutluluklara, hayata dair geçici heveslere sarılıp gülümseyebiliyordum. Geride bırakmıştım bütün hüzünleri, ertelenmişleri,...
  4. Sevme ßeni...

Sevme ßeni...

Ben'li cumleler kurma...yazilarina dusmesin karanligim...icimdesin kaniyorum...beyaz sayfalarina bulasmasin kirli kanim...sevdim seni...kendime bile itiraf etmekten korkacak kadar sevdim...bu yuzdendi senli cumlelerimi en derine hapsedisim...bu yuzdendi uzanan elini gormezden gelislerim .....bu yuzdendi "gel" deyislerini duymamazlik edislerim... Sevdim...
  5. ßenim Dünya'mM ... hoşqeLdiniz .. :)

ßenim Dünya'mM ... hoşqeLdiniz .. :)

Merhabalar... Bu köşemde güzel sözler kısa şiirler paylaşmak istedim. çorbada tuzum olsun istedim.. hepinizin yarar fayda görmeniz dileğiyle...:bai: [FONT="Comic Sans MS"]herkes mi kusursuz ? hiç kimsenin yarası yok mu sarıLacak? herkes mi güçLü ; kimse ağLamaz mı düşünce? kendine uzanacak bi eL aramaz mı ? ben güçsüzüm düşerim ağLarım canım acır yaraLarım ve...

Sayfayı Paylaş