gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ozon Yağı İçilirmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ozon Yağı İçilirmi arkadaşlar bu yağı nasıl tüketecez içecez mi yemekleremi katacaz sürecez mi lütfen bilgi verin!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ozon Yağı İçiliyormu

Ozon Yağı Nerelerde Kullanılır

Cilt bakımına yeni bir bakış açısı getirmiş bu özel ürün; anti-akne özelliği ile cildin temiz ve taze bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

Ozonlanmış yağ yüz, boyun, abdomen ve uyluklardaki belirli aktif noktalara uygulanarak hücrenin vital proseslerini stimüle eden ve böylece dokuları gençleştiren hücre katalizör görevi görür.

Uygulandığında bölgedeki kan akışı artar ve yaşlı hücrelerin ölmesi hızlanır. Yaşlılığa ve yüz hareketlerine bağlı olarak ortaya çıkan kırışıkların düzelmesine yardım eder, göz etrafındaki şişlik ve halkaları yok eder. Cildin elastikiyetini düzeltmek için ozonlanmış yağ birebirdir. Ozonlanmış yağ başarılı bir şekilde selülit tedavisinde de uygulanır. Ozonlanmış yağ masaj yoluyla uygulanabilir ve olumlu etkileri kısa sürede gözlenebilir.

* pH 5.5 ile cildin asit örtüsünü korur

* Taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için doğanın hediyelerinden biridir.

* El ve tırnaklarınızın kusursuz görünmesine yardımcı olur.

* Cildinize uyguladığınızda oksijen moleküllerinin rahatlatıcı etkisini hissedersiniz.

* Ozon Yağı Haricen kullanılır. İlaç değildir.

Ozon Yağı İçilirmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ozon yağı

ozon yağı

ozon yagi almanyada bonviva ozon yağı Ozon Yağı ; Mucizevi yağ Ozonlanmış yağ cilt bakımı konusunda devrim niteliğinde. Saf oksijen molekülleri ozonlanmış zeytin yağı içinde jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor. Bebek gibi bir tene sahip olabilmek ozonlanmış yağla mümkün. Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için ozonlanmış yağ en...
  2. Ozon Yağı

Ozon Yağı

Faydaları saymakla bitmez aslında. Çünkü içeriğinde sadece Zeytinyağ ve Ozon var... 3 tane Oksijen atomunun birleşmesidir Ozon. Kısaca, doğadaki ozon gazı sayesinde yaşıyoruz denebilir :) İnsan sağlığına zarar vermeyen tek sterilizasyon gazıdır. Ve 1800'lü yıllardan itibaren de tedavi amacıyla kullanılmaya başlanmış... Ozon Yağı, Zeytinyağı'na belli aralıklarla ve düzenli olarak ozon gazı...
  3. Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları nelerdir ben Ozon Yağı Faydalarını çok merak ediyorum kullansam mı diye kararsızım.
  4. Ozon Yağının Faydaları

Ozon Yağının Faydaları

Ozon Yağı Faydaları Ozon Yağı Faydaları Nelerdir Sevgili melekler, son yıllarda cilde sağladığı faydalarla dikkat çeken ozon yağı, özellikleri ve kullanım alanları hakkında ki bilgilerimiz şöyle :) - pH 5.5 ile cildin asit örtüsünü korur. - Taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için doğanın hediyelerinden biridir. - El ve tırnaklarınızın kusursuz görünmesine yardımcı olur. - Cildinize...
  5. Ozon yağı neden yapılır

Ozon yağı neden yapılır

Ozan yağı neden yapılır ve bileşenleri nelerdir teşekkürler.

Sayfayı Paylaş