gebe
  1. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

oZon yağI iLe seLüLit TedaviSi:)))

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında CeReN87 tarafından paylaşıldı.

ozon yağı selülit ozon yağı,ozon yağı faydaları,ozon yağı ne işe yarar?,ozon yağı ile incelme,ozon yağı selülit tedavisi

kızlar ozon yağı ile selülitlerinizden kurtulmak istiyorsanız her gün aksam cıldınıze kese yada lif ıle gozenekler acıldıktan sonra masaj halınde yedırın .. sabah kalktıgınızda ıs once ılık daha sonra soguk su ıle durulayın..hem sıkılasıp hemde nasıl selulıtlerın yok oldugunu 4 haftalık surecte fark edınce sızde benım gıbı dehsete duseceksınız:D:D eeee hayde durmayın kosun bı deneyın ..denemekten bıse kaybetmezsınız kızlar melişlerimmm......

'tuğçe' ve MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    anacım üşeniom ben yaaa denedin mi sen :D:D bana zaten bu yaz güneş yasak hahaha

3. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ozon yağı da mı varmışş yaa...:) Allahtan selülit gibi bi derdim yok... ama bikaç arkadaşıma bu bilgileri önereceğim, teşekkürler...

4. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    aaa bi yaşıma daha girdim :) paylaşım iin tşk cnm :D

5. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    rıca ederım tatlıslarım ay yok ben denemedım de anneme denetıormm gecıo gercekten de :D:D

oZon yağI iLe seLüLit TedaviSi:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ozon yağı-Bio green ozon yağı ile cilt sorunlarına  son!!!

Ozon yağı-Bio green ozon yağı ile cilt sorunlarına son!!!

biogreen ozon yağı ozon yağı kullananlar kullananların yorumları kullanıcı yorumları Ozon , aktif oksijendir.Her ozon molekülü üç oksijen atomundan olusur. Atmosferin dis kisimlarinda Ültraviyole Isinlarinin,alçak kisimlarinda ise,simsek ve yildirim aninda ortaya çikan elektrik arklari ile olusur.Genellikle yagmur ve firtinalar sonrasi duyulabilen temiz ve taze hava bunun neticesidir. Ozon ,...
  2. ozon yağı

ozon yağı

ozon yagi almanyada bonviva ozon yağı Ozon Yağı ; Mucizevi yağ Ozonlanmış yağ cilt bakımı konusunda devrim niteliğinde. Saf oksijen molekülleri ozonlanmış zeytin yağı içinde jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor. Bebek gibi bir tene sahip olabilmek ozonlanmış yağla mümkün. Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için ozonlanmış yağ en...
  3. Ozon Yağı

Ozon Yağı

Faydaları saymakla bitmez aslında. Çünkü içeriğinde sadece Zeytinyağ ve Ozon var... 3 tane Oksijen atomunun birleşmesidir Ozon. Kısaca, doğadaki ozon gazı sayesinde yaşıyoruz denebilir :) İnsan sağlığına zarar vermeyen tek sterilizasyon gazıdır. Ve 1800'lü yıllardan itibaren de tedavi amacıyla kullanılmaya başlanmış... Ozon Yağı, Zeytinyağı'na belli aralıklarla ve düzenli olarak ozon gazı...
  4. Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları nelerdir ben Ozon Yağı Faydalarını çok merak ediyorum kullansam mı diye kararsızım.
  5. Ozon yağı neden yapılır

Ozon yağı neden yapılır

Ozan yağı neden yapılır ve bileşenleri nelerdir teşekkürler.

Sayfayı Paylaş