gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ozon yağı sivilce izleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ozon yağı ve sivilce izleri üzerinde ki etkisi hakkında kaynak bulamadım hiçbir yerde bir yardımcı olun!

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Ozon yağının sivilce izlerine faydaları konusunda bilgileri sizlere sunuyorum.
    Ozon Yağı Sivilce İzlerine Faydası

Ozon Yağı Kozmetik etkileri olarak, cilde sürüldüğünde cilt hücrelerinin oksijen ihtiyacını karşılar, cilt hücrelerinin doğal yakıtı olan oksijen hücrelerin yenilenmesini saglar, güneş ışınlarına karşı dünyamızı korudugu gibi cildimizi de korur bu nedenle, güneşten oluşan, cilt lekelerini yok eder, güneşin cildi yaşlandırmasına engel olur, hücre bölünmesini arttırması nedeniyle kırışıklıkları azaltır ve uzun süreli kullanımda yok eder.

Cilt hastalıkları: Güneş yanıkları, cilt lekeleri, sivilce izleri, kırışıklıklar, cilt sarkmaları, sedef hastalığı, ürtiker, melenin yapı bozukluğu, ciltte renk farklılıkları ve cildin yenilenmesine ihtiyaç duyan her tip cilt hastalıklarında kullanılabilir...

Ozon yağı sivilce izleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ozon yağı

ozon yağı

ozon yagi almanyada bonviva ozon yağı Ozon Yağı ; Mucizevi yağ Ozonlanmış yağ cilt bakımı konusunda devrim niteliğinde. Saf oksijen molekülleri ozonlanmış zeytin yağı içinde jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor. Bebek gibi bir tene sahip olabilmek ozonlanmış yağla mümkün. Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için ozonlanmış yağ en...
  2. Ozon Yağı

Ozon Yağı

Faydaları saymakla bitmez aslında. Çünkü içeriğinde sadece Zeytinyağ ve Ozon var... 3 tane Oksijen atomunun birleşmesidir Ozon. Kısaca, doğadaki ozon gazı sayesinde yaşıyoruz denebilir :) İnsan sağlığına zarar vermeyen tek sterilizasyon gazıdır. Ve 1800'lü yıllardan itibaren de tedavi amacıyla kullanılmaya başlanmış... Ozon Yağı, Zeytinyağı'na belli aralıklarla ve düzenli olarak ozon gazı...
  3. Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları

Ozon Yağı Faydaları nelerdir ben Ozon Yağı Faydalarını çok merak ediyorum kullansam mı diye kararsızım.
  4. sivilce izleri

sivilce izleri

arkadaşlar sıkılan sivilce izleri için önerilerinizi bekliyorum ne yaptıysam geçmedi aynaya baktıkça sinirlerim bozuluyor.
  5. sivilce izleri nasıl kapatılır

sivilce izleri nasıl kapatılır

Yakın bir zamanda nişanım olacak ama benim yüzümde sivilce ve leke izleri var h-nişanımda çok güzel ve pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorum acaba sivilce ve lekeler makyajla en iyi şekilde nasıl kapatılır acil cevap lütfen

Sayfayı Paylaş