gebe
  1. ecemmm

ecemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

özür diliyorum :i

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ecemmm tarafından paylaşıldı.

Burda taıştıgım ve güveninin sarstıgım arkadasm ÇİGDEM CDM' dan çok ÖZÜR DİLİYORUM aşkm en büyük özür bir daha yapmamaktır LÜTFE AFFET çok üzülüyorum :(

2. CoLoRfuL~~éCém

CoLoRfuL~~éCém Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ßnce affet bak nasıl yalvarıyor :(

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yazık ya affedilmek allaha mahsustur :) inş özrünüü kabul eder

4. ecemmm

ecemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Affettide hiç eskisi gibi deil bazen tersliyor. :I

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Affetmek Allah'a mahsustur. Zira hatalar biz insanlar için vardır. Önemli olan hatalarımızdan ders çıkartıp telafisi için uğraşmıktır. Tıpkı senin gibi :) Özrünü kabul ettiğine sevindim, eskisi gibi olmaması ise gayet normal, eğer ki sabredip ve gerçekten istersen zamanla onun kırgınılığını tamir eder ve gönlünü yine fethedersin :)

6. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Başka söze gerek yok sevgili ***** çok iyi bir şekilde durumu tarif etmiş

7. ecemmm

ecemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TM biliyorum ama Sadece Onu ÇOK SEVDİĞİMİ BİLMESİ Nİ İSTİYORUM :)

8. damladiva

damladiva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Affetmesi birazda senn ne yaptıgına baglı yani hiç bir zaman onunla eskisi gibi olmayı bekleme eğer gerçekten çok sevseydin ona öyle yapmazdın!

9. ecemmm

ecemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
özür diliyorum :i konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Sizi incittim özür diliyorum''

''Sizi incittim özür diliyorum''

Fransız moda evi Christian Dior, Çin’deki depremle ilgili sözleri nedeniyle Sharon Stone’un bu ülkedeki reklamlarından çıkardığını açıkladı ve ünlü yıldızın özür dileyen açıklamasını yayımladı. Christian Dior’un Şanghay bürosunun halkla ilişkiler yetkilisi, Stone, özür dileyen açıklamasında, uygun olmayan sözlerinden dolayı Çin halkını incittiği için özür diledi ve Çin’deki depremzedelere...
  2. Aydınlar ERmenilerden özür diliyor

Aydınlar ERmenilerden özür diliyor

Bir grup aydın, 1915’teki Ermeni tehciriyle ilgili “Özür diliyorum” adıyla bir imza kampanyası başlatıyor. 1915 Ermeni tehcirinde yaşananlar imza kampanyasıyla yeniden gündeme taşınıyor. NTV'nin haberine göre kampanyanın öncülüğünü akademisyenler Ahmet İnsel, Baskın Oran ve Cengiz Aktar ile gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu yapıyor. Kampanya metninde, “1915’te Osmanlı Ermenileri’nin maruz...
  3. Hangi Ermeni Asıllı Sanatçı Özür Diliyorum Kampanyasına Katılmadı

Hangi Ermeni Asıllı Sanatçı Özür Diliyorum Kampanyasına Katılmadı

ermeni asıllı sanatçılar ermeni asıllı sanatçılarımız türk sanatçılar sanatçılarımız sanatcilar Ermeni asıllı Türk besteci Garo Mafyan "Ermenilerden Özür Diliyorum" kampanyasına imza koymadı. NE ÖZÜRÜ Saba Tümer'le Bu Gece programına katılan Mafyan "'Özür Diliyorum' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye sorulduğunda "ne özrü?" diye cevap verdi. Tümer'in...
  4. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte...
  5. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv'nin Mart ayı için yayınlama planları yaptığı yeni dizisi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum", bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Dizinin konusu ise şöyle.. Başrollerinde Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar'ın oynaması beklenen “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”...

Sayfayı Paylaş