gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte dizi hakkındaki detaylar...

Güney Kore yapımı ”I am sorry, I love you” isimli diziden yola çıkarak hazırlanan “Özür Dilerim, Seni Seviyorum” isimli dizi ilk bölümün yayınlanması için gün sayıyor.

“Özür Dilerim, Seni Seviyorum” dizisinin oyuncu kadrosunda şimdilik belli olan isimler Damla Sönmez, Ufuk Bayraktar, Yamaç Telli ve Elçin Sangu.

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Titanim hangi kanalda ve ne zaman baslayacagida bellimi?

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güne sakin ve rahat başlamak için

Güne sakin ve rahat başlamak için

Güne nasıl başlarsanız, tüm gün öyle geçer. Örneğin; agrasif ve halsiz başladıysanız tüm gün öyle geçer Melek'lerim. Her sabah başucunuzdaki saat çaldığında, yataktan kalmak istemiyor ve sürekli alarmı erteliyorsunuz. Artık kalkmak zorunda olduğunuz saat geldiğindeyse kendinizi yataktan adeta bombayla fırlatılmış gibi atıyor, bir an önce evden çıkmak üzere hazırlanma işine girişiyorsunuz....
  2. Esra Erol doğum için gün sayıyor

Esra Erol doğum için gün sayıyor

esra erol doğum yaptımı esra erol doğumu ne zaman doğum yaptı dogum yapti doğurdumu esra erol, doğumu ne zaman, ne zaman doğuracak, dopum yaptı, doğum yaptımı gibi merak ettiğiniz bilgiler burada arkadaşlar Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, hamileliğinin 9. ayına girdi. Bebeğini kucağına almaya sayılı günleri kaldı. Karnı burnunda poz veren Esra Erol'un haberini ve resmini sizlere...
  3. Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

gülben ergen 2011 albümü ne zaman çıkacak gülben ergen, yeni albüm, 2011, son albümü, şarkıları, ne zaman çıkacak, turkcell kuru çeşme arena, konserleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar Eşi Mustafa Erdoğan'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Gülben Ergen, 27 temmuz da müzik dünyasına bomba gibi düşecek, yeni albümü için gün sayıyor Melek'lerim. Gülben Ergen, yeni albümü için gün...
  4. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv'nin Mart ayı için yayınlama planları yaptığı yeni dizisi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum", bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Dizinin konusu ise şöyle.. Başrollerinde Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar'ın oynaması beklenen “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”...
  5. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Bu konu, "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yepyeni bir dizi daha başlamak için gün sayıyor. Bu dizi Fox Tv'nin Güney Koreli yapımı bir diziden ülkemize uyarlanmış hali olan "Özür Diliyorum Seni Seviyorum". Konusu hakkında bilgiler verdiğimiz dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle... MF yapım’ın...

Sayfayı Paylaş