gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Fox Tv'nin Mart ayı için yayınlama planları yaptığı yeni dizisi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum", bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Dizinin konusu ise şöyle..

Başrollerinde Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar'ın oynaması beklenen “Özür Dilerim, Seni Seviyorum” dizisinin hikayesi şöyle Anne ve Babası tarafından daha çok küçük bir çocukken terk edilmiş sokaklarda büyümüş ve doğal olarak suça bulaşmış bir gencin hayatı ve aşık olmasını anlatan dizinin ünlü yapımcı Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan'nın ortağı olduğu MF Yapım'ın yapımcılığında bir aksilik olmaz ise önümüzdeki günlerde Show Tv de yayınlanması bekleniyor yayın tarihi için daha biraz zaman var sanırım belli olunca onuda paylaşırım.

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte...
  2. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Bu konu, "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yepyeni bir dizi daha başlamak için gün sayıyor. Bu dizi Fox Tv'nin Güney Koreli yapımı bir diziden ülkemize uyarlanmış hali olan "Özür Diliyorum Seni Seviyorum". Konusu hakkında bilgiler verdiğimiz dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle... MF yapım’ın...
  3. "Firuze" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Firuze" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

firuze dizisi, firuze dizisi konusu, firuze dizisi mahsun kırmızıgül Sevgili melekler, bir süredir basında konu olan başrol oyuncu arayışlarının ardından kadrosunu kuran ve çekimlerine başlanan Firuze dizisi bir Mahsun Kırmızıgül yapımı. Yaklaşık 4 aydır çalışmaları süren dizinin Eylül ayında çekimlerinin başlamasının ardından yayınlanacağı Show Tv'de de tanıtımlar başladı. İşte merakla...
  4. Vicdan Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Vicdan Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

vicdan dizisi, vicdan dizisi konusu, vicdan dizisi senaryosu Sevgili melekler, yeni yayına girecek olan dizilerden biri "Vicdan". Kanal D'de yayına girecek olan dizide Ahu Türkpençe ve Timuçin Esen başrollerde yer alacak. Dizinin genel konu özeti ise şöyle... Yıllar sonra mahallesine geri dönmeye karar Keriman,ailesinin ve mazide kalan büyük aşkı Yunus'un hayatında tüm...
  5. Altındağlı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Altındağlı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi konusu, altındağlı dizi konusu Sevgili melekler, show tv yeni sezon için bir süredir hazırlıklarını yaptığı yerli "Soprano's" olarak lanse edilen Altındağlı dizisine start vermeye hazırlanıyor. Şafak Sezer'in başrolde olacağı yeni dizide Hande Ataizi ve Başak Sayan gibi pek çok ünlü isim de yer alacak. Dizinin konusu daha önce de belirttiğimiz...

Sayfayı Paylaş