gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yepyeni bir dizi daha başlamak için gün sayıyor. Bu dizi Fox Tv'nin Güney Koreli yapımı bir diziden ülkemize uyarlanmış hali olan "Özür Diliyorum Seni Seviyorum". Konusu hakkında bilgiler verdiğimiz dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle...

MF yapım’ın Yapımcılığını üstlendiği Özür Diliyorum Seni Seviyorum dizisinin başrollerini Ufuk Bayraktar, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu paylaşacak. Özür Diliyorum Ama Seni Seviyorum Dizisinin yönetmen koltuğunda ise son olarak fenomen dizi Adını Feriha Koydum dizisini yöneten Barış Yöş olacak.

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte...
  2. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv'nin Mart ayı için yayınlama planları yaptığı yeni dizisi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum", bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Dizinin konusu ise şöyle.. Başrollerinde Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar'ın oynaması beklenen “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”...
  3. Med Cezir Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Med Cezir Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

med cezir dizisi oyuncuları med cezir dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, daha önce adı Aşk Hikayesi olarak lanse edilen ve sonradan Med Cezir olarak değiştirilen Star Tv'nin yeni dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Dizinin başro loyuncuları ise genç kızların uzun bir zamandır yeni bir projede görmeye can attıkları Çağatay Ulusoy ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya. Çağatay Ulusoy'u...
  4. Mihrap Yerinde Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Mihrap Yerinde Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

mihrap yerinde dizisi, mihrap yerinde dizisi oyuncuları, mihrap yerinde dizi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni yarışması Mihrap Yerinde çok yakında başlıyor. Tvde tanıtım fragmanları dönmeye başlayan Mihrap Yerinde dizisinde başrolde usta komedyen Yasemin Yalçın'ı izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosu bilgileri ayrıntılarıyla açıklandığında bu sayfamızdan sizleri...
  5. "Gönül İşleri" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Gönül İşleri" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

gönül işleri dizisi, star tv gönül işleri, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni sezon bomba dizilerinden biri olan "Gönül İşleri" kadrosu ünlü isimlerden oluşuyor. 3 kızkardeşin dramatik hayat hikayesinin anlatılacağı dizide kardeşleri Sinem Kobal, Selma Ergeç ve Bennu Yıldırımlar canlandıracak. Yeni sezonda izleyiciyle buluşacak olan dizi filmin 3 erkek başrolü...

Sayfayı Paylaş