gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özür Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Özür Sözleri istiyorum sizden yeni yepyeni Özür Sözleri olsun ama :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Özür Sözleri 2012
    özür dilemek büyüklükse özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi?

Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet

Aşkım Senden özür Dilerim Kalbini Kırdıysam çekip Giderim :(

Delikanlı Adam özür Dilemesini biLmeli Bilmiyorsa öğrenmeli...

Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Birdaha tekrarLanmıcak Kusura bakma Canım :(

Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak Hatalarını telafi Ederler Sende hatamı telafi Etmemde yardım Edersen Özür Dileğimi kabul Edermisin?

Kim nederse Desin Hatalarımın fakındayIm Ve Yaptığım Hatalardan Dolayı karşındayIm, Senden özür Dilerim Kabul Ediyormusun Özürümü?

Dünyada 2 Türlü insan Vardır Bi FizikSel özürlü Birde Hatalarıyla Yaşayan Özürlüler ( benim Gibi ) Sana yaptığım kabalığı Affedermisin? Senden özür Dilesem Yeniden Beni Dinlermisin?

Seni Çok üzdüm farkındayım Farkında Olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni Mutlu Etmek istermisin? Ozaman özür Dileğimi Kabul Edermisin?

Ufak hataları Minik Bir Tebessümle Kapatmaya Nedersin? özür Diliyorum Senden Beni Affedermisin?

Sinir Esnasında Ağzımdan Çıkan Sözlerin Kurbanı Olmak istemiyorum karşında :( özür Diliyorum Senden Kabul Et lütfen :(

ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim özeLLikLe Senden özür Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Bütün Derdi Kederi Ve kibiri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Özür Diliyorum :(

Sana Nasıl Sevgi Sözleri Söylüyorsam özür Dilemesinide bilirim her Söz benim Bunu Unutma Affetmek Sana kaldı Artık bekliyorum Cevabını Elimde telefonum içimdeki Çocuk Umuduyla..

Özür Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özür Sözleri 2012

Özür Sözleri 2012

Özür sözleri 2012 Birisinden özür dileyeceğinizde bazen bunu yapamazsınız. İstersiniz ki dizelere dökeyim. Çağın iletişim araçlarından bir tanesine yazayım, msn face vs vs :) Şimdi sizlere bu sözleri vermek istiyorum kızlar. Hadi özür dileyin vallahi bişi olmaz dileyin dileyin :D:D Ağlamalar teselli etseydi, denizLer hediye ederdim sana beni affetmen için… Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade...
  2. Özür Sözleri Kısa

Özür Sözleri Kısa

Kısa özür sözleri ve mesajları meleklerim. OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN? BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK...
  3. Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri

Kısa Özür Sözleri istiyorum sevgilimin kalbini kırdım ondan özür dilemem gerekiyor ve onun için anlamı çok büyük olan özür sözleri bulamam lazım:S
  4. Güzel Özür Sözleri kısa

Güzel Özür Sözleri kısa

Özür Sözleri Güzel Özür Sözleri Elbette ki kırılan kalbin tamiri olmaz ama belki telafisi olur ve kırılmanın boyutuna göre de değişebilir. Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür...
  5. Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Herhangi bir nedenle sevdiğiniz kişinin kalbini kırdıysanız sizlere özür dileme mesajlarını paylaşıyoruz. İster sms ister mesaj olarak sevgilinize göndereceğiniz özür dileme sözlerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Af diliyorum, Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin! Özür diIerim tüm oIanIar için....

Sayfayı Paylaş