Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık
    Merhaba melekler,

Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz.

BURADAN
    Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için bu rakkam arkadaşlarım.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2016
  2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlarım özürlü maaşı ve sakat maaşı uygulaması aynı kategoride yer almaktadır. Bilginiz olsun istedik.

3. xeynastar

xeynastar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakatlık Maaşı sorgulama
    Çok teşekkür ediyorum bu sorgulama sayesinde internetten özürlü maaşı sorgulamayı aramak zorunda kalmadık.

Akrabamda bu sorgulamadan para alıyormuş öğrendik çok sevindik... Tşk ediyorum.

4. semuen

semuen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖZÜRLÜ MAAŞI SORGULAMA
    yA aslında rakkam baya küçük keşke biraz daha bu özürlülerin aldığı maaşta iyileştirme yapılsa biraz daha fazla alsalar. Bence çok düşük alıyorlar birde üstelik 3 ayda bir alıyorlar yazık çok yazık :S

5. arzu06

arzu06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi arkadaşlarım teşekkür ediyorum ya özürlüyüm :S Konu için teşekkür ediyorum. İstediğim bilgiye ulaşabildim.

6. nilgüntuna81

nilgüntuna81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özürlülük Maaşı
    teşekkürler güzel bilgi için :)

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    22/11/2010
    Özürlü maaşı sorgulama sayfası güncellemesi yapılmıştır.

Melekler Mekânı

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Benim kardeşimde özürlü sadminim ayın belirli günü maaşı yatıyor ama her ay yani o aylık alıyor peki onun yatıp yapmadığını görebilmesi için böyle bir link varmıdır?
    Sürekli tam gününde yatmadığı için maaşı alabilmesi için annemin yanında onunda gitmesi gerekiyor ve zihinsel olduğu için onun dışarı çıkarılması cok zahmetli oluyor hani öyle bir imkan varsa( ben baya araştırdım fakat bulamadım) en azından yattıgını öğrenip gitse daha iyi olur kimse zorluk çekmez.

9. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

özürlü maişi alabilirmiyim

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,

Yukarıda kırmızı harfle yazan BURADAN yazısına tıklayarak tc kimlik numaranızı girin.

Sevgiler.

11. Misafir Melek

özürlü maaşı

özürlü maaşım istege bağlı bağkurdan dolayı kesilmişti evraklarımı hazırlayıp özürlüler merkezine yolladı cevap olarak evrak valiliğe mensup olarak yollanmış acaba maaşım bağlandımı

12. Misafir Melek

slm sayfa acılıyo ama rapor reddedildi diyo yani maas alamıcakmıyız

Merhabalar sayfa ile hemen ilgileniyoruz belki güncelliğini yitirmiş olabilir.

13. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,

İsteğiniz üzerine sayfamızın yönlendirdiği yeri kontrol ettik ve çalıştığını gördük. Sayfada hata yok lütfen daha sonra yeniden deneyiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu - ES 2022 Evrak Takip Uygulama

Linki yukarıdan bir kez daha veriyorum.

Sevgiler.

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

özürlü mahasını olup olmadını nasıl ohrene bılırım

selam arkadaslar ben 1%92 özürüm var 3 aylıha basvuru yaptım 5 ay falan oldu bu durumda ben nasıl burdan orene bılırım tc no ıle gırdım ısmım falan yazıyor bide böle bisey yazıyor Online Ödeme Tarihi------ TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME. Online Ödeme Tutarı 604 .8 tl yazıyor yanı olmusmu demek ıstıyor parayıda almadım yanı gelmedı buyuzden sordum cevaplarsanız sevınırım ?

15. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz,

Sorgu sayfasından girdiğinizde isminiz yazıyorsa kesinlikle hak etmişsiniz demektir. Yani parayı alabileceksiniz. Durumunuz ile ilgili İlinize bağlı bulunan Sgk müdürlüğüne başvurun, hatta buraya başvurmadan önce Postane müdürlüğüne giderek adınıza para gelip gelmediğini öğrenin.

Hayırlı olsun. Dediğimiz üzere KESİNLİKLE hak etmişsiniz. Paranızı alacaksınız.

Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iban no sorgulama sayfası

halk bankası maaş sorgulama halkbank maaş sorgulama yapı kredi vakıfbank şekerbank Sevgili arkadaşlarım 1 ocak 2010 tarihinden itibaren biliyorsunuz artık hesap numaralarının yerini İBAN numaraları alıyor hemen aşağıda linkleri bulunan yerlerden iban numaralarını sorgulayabilirsiniz. AKBANK IBAN Numarası Sorgulama ve Hesaplama ALTERNATİF BANK Kredi Hesaplama BANK ASYA IBAN Numarası...
  2. Tedaş Borç Sorgulama Sayfası

tedaş, online borç ödeme, nasıl oluyor, nasıl öderim, linki, internet adresi, ile ilgili bilgiler burada melekler Elektrik faturalarınız elinize geç ulaşıyorsa ya da posta kutusundan komşunun çocuğu aşırıyorsa dert etmeyin meleklerim :) Artık pc başından faturalarınızı sorgulatableceksiniz. Bunun için BURAYA tıklayın ve gerekli bilgileri girin.Borcunuzu anında öğrenin....
  3. Askerlik Sorgulama Sayfası 2012

askerlik sorgulama, tc kimlik no ile, nasıl olur, ne yapmak lazım, nerede, ile ilgili bilgiler burada melekler Askerlik yapacaksınız ama nereye düştüğünüzü tam olarak bilmiyorsanız arkadaşlarım. Lütfen sizin için hazırladığımız konunun detaylarına şöyle bir göz atın. Herkese hayırlı teskereler diliyorum. Askere gidecek yakını olan melekler için tc kimlik numarası ile askerlik...
  4. 2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

Özürlüyüm ve maaş bağlanıp bağlanmadığını hangi linkten nereden sorgulayacağımı bilmiyorum birisi ban yardım edebilir mi lütfen.
  5. E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 )

E devlet şifresi ile özürlü maaşı öğrenme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır ? Tc İle Engelli Özürlü Maaşım Sorgulama – Bağlandı mı ? Ne zaman 2022 sayılı maaş aylık alacağım sorgulama Merhabalar Değerli Engelli arkadaşlarım 2022 maaşlarınızı sorgulayabilmeniz için biraz araştırma yaptım. Sizlerin tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulama yapabileceğiniz bir adres mevcut aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş