gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

"p"baharatlar

Konu, 'Baharatlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Pembebiber : Özellikle soslarda, et ve balık yemeklerinde kullanılır. Pimpinel : Bir anason türüdür. Genellikle çorba, sebze ve balık yemeklerinde kullanılır.

Pul Kırmızı Biber : Acı taze biberlerin kurutulup pul haline getirilmesi ile yapılır.

"p"baharatlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. P harfi..

P harfi..

P PAKİMENENJİT:Beynin en dış zarının (dura mater) iltihabıdır. PANDEMİ:Salgın bir hastalığın kıta düzeyinde çok geniş bir alana yayılmasına verilen isimdir. PALİLALİ:Psikolojik bir bozukluk olup, aynı cümle veya kelimenin bir çok defa tekrarlanmasıdır. PALYATİF:Hafifletici. PALPASYON:Elle dokunularak yapılan muayene. PALPİTASYON:Kalp çarpıntısı. PALSY:Felç, inme. PAN:Bütün. PANARTERİT:Bütün...
  2. buna bayılacaksınız.......

buna bayılacaksınız.......

merhaba meleklerim sizde benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız (inanıyorsanız demiyorum) buyrun size çeşit çeşit fal ben denedim çok harika süpperrr eminim sizde beğeneceksiniz yorumlarınızı merakla bekleyeceğim :) Burdan
  3. Parkorman `Pine`

Parkorman `Pine`

pine club parkorman 0212 328 20 00 Yer: Maslak Adres: Büyükdere Cad. Fatih Çocuk Ormanı, Maslak Ücret: TLTL Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli Park: VAR...

Sayfayı Paylaş