gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Pabuç

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Ayakkabı.Rüyada pabuç görmek, kis mevsiminde, üzüntü ve keder, yaz mevsiminde ise hayir ve berekete isarettir

Pabuç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin ayakkabıları sihirli pabuçlar :)))

gelin ayakkabıları sihirli pabuçlar :)))

sihirli pabuçlar ayakkabı sihirli pabuçlar Mutluluğa Doğru Adım Atarken Sihirli Pabuçlarınız Ayağınızda Olsun. Uğurlu Rengi Beyaz Olanlar İçin En Şık Modeller Siz Gelinler İçin.. Dünyaca ünlü markaların vitrinleri bu sezon birbirinden şık modellerle göz kamaştırıyor. Siz de tamamen size özel dikilmiş modellerle gelinliğinize ayrı bir hava katabilirsiniz. İnsanın...
  2. Okan'ın pabucu dama

Okan'ın pabucu dama

yıldızı parlayan degaje Ayça şöhretinin Okan Bayülgen ile bi bağlantısı olmadığını belirtti........ 'OKAN'LA BİRARAYA GELMEM ZOR!' UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ SİNGLE'I 'BİLMECE' İLE MÜZİK DÜNYASINA DÖNÜŞ YAPAN AYÇA TEKİNDOR, KATILDIĞI BİR RADYO PROGRAMINDA; ÜNLÜ ŞOVMEN OKAN BAYÜLGEN'E DUYDUGU ÖZLEMİ DİLE GETİRDİ.... 6 YILDIR GÖRMEDİM 'Zaga döneminde Okan Bayülgen ile geçirdiğim...
  3. Pabuç cezası 1 yıla indi

Pabuç cezası 1 yıla indi

Bush'a pabuç fırlatarak tarihe geçen Iraklı gazeteci El Zeydi'nin 3 yıllık hapis cezası temyizde 1 yıla indi. Avukatı Ziya Sadi'nin AFP muhabirine verdiği bilgiye göre, temyiz mahkemesi cezayı 1 seneye indirirken, "gazetecinin sabıkası olmamasını, genç yaşını ve saldırı gerekçelerini" göz önüne aldı. Avukat, "Müvekkilimin cezaevindeki iyi hali de cezanın düşürülmesinde etken...
  4. kırmızı pabuçlarım

kırmızı pabuçlarım

red shoes kırmızı pabuç resimleri ah şu ayakkabı tutkusu yok mu bizde daha küçücükken başlar bayramlık kırmızı pabuç hevesi :) sanki büyüyünce geçiyor mu üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun :laugh: diye bir laf vardır. kırmızı tutkunları kırmızı benim yaşam tarzım diyenler işte size kıpkırmızı ayakkabılar..............

Sayfayı Paylaş