Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması Değerlendirme Anketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
waayy be harika resimler çıkmış :)
katılan herkeze başarılar diliyorum:tik:

BEN VERDİM :D HAK EDEN KAZANSIN BANANE BANANE HAYALCİM BENDE İSTİYORUM :deli:

Oy vermek icin secim yapmak cok zor... Hepsi cok guzel olmus... Ben secemedigim icin ogluma sectirdim oda 2 resim arasinda kaldi demekki yine oy veremicem..

Vallahide billahide ben bu kadar prof. resimler beklemiyordum şaşırdım gerçektende bizim mekanın güllerii neymiş böyle özellikle 3 resme bayıldım ve Rüyam sana bundan sonra yarışmalara katılma yasağı koydurtcam el birliği ile imza kampanyası başlatacagız haberin olsun :)

Vallahide billahide ben bu kadar prof. resimler beklemiyordum şaşırdım gerçektende bizim mekanın güllerii neymiş böyle özellikle 3 resme bayıldım ve Rüyam sana bundan sonra yarışmalara katılma yasağı koydurtcam el birliği ile imza kampanyası başlatacagız haberin olsun :)
ehhh Belenim sende bana imza topla Ruyama topla.. yarismaci kalmicak ha hahahahahaha

Benim ne suçum var yaa :sigara:Ben bişey yapmadım kiii :d050:

Kızlar ''kararsız kaldım, oy vermiyom'' demeyin, lütfen bu kadar emek var burada oy verin. Kazananın başı göğe ermiyor, kazanmayanda kara listeye girmiyor :D Oyları verin hade bakem :ruyam:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri