gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Paket tasları

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada yerde serilmis paket taslari görmek, bugünlerde size veya evinizdeki kimselerden birisine kisa yolculuk göründügüne; evinizden veya is yerinizden esyalar çikacagina veya evinize esyalari ile bir yolcunun gelecegine delalet eder.

Paket tasları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paket

Paket

İçi dolu paket sırları gizlemeye, dağınıklığı gidermeye, Eşya paketlemek yolculuğa yahut evlenmeye, Paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinrmeye ve orada yaşamaya delalet eder.Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara...
  2. Mermer tası

Mermer tası

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi geçinen kari kocaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseRüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan su akitan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi...
  3. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  4. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş