gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Pakıstan*Hındıstan Gelınlerı Takıları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

pakistan takıları hındıstan hindistan gelinleri pakıstan hindistan takıları Pakistan ve Hindistan ulkelerinin gelinleri oldukca sansli...Belki de dunyada en cok ve en pahali takilari takan ve talep eden gelinlerdir.. Hepsi agir ihtisamli ve son derece susluler..
    Dikkat cekmemeleri mumkun degil hatta bu tur bir gelini kacirmak da ii fikir :))))))

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok şıklar ve güzeller danslarıyla ben çok beyeniyorum:)

Pakıstan*Hındıstan Gelınlerı Takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rengarenk Takılar

Rengarenk Takılar

Renkli bir kişiliğiniz var enerjik ve dinamiksiniz ve süslenmekten hoşlanıyorsanız eğer kıyafetlerinizin aksesuarlarınızın sizi temsil etmesini istersiniz elbetteki. İşte aramızda böyle meleklerimiz varsa bu takılar tam da onları yansıtıyor :)
  3. Aylin'in Takıları

Aylin'in Takıları

aylinin resimleri aylinin gece kıyafeti takıları öyle bir geçer zamanki takıları aylin takı Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 15 Şubat tarihli bölümünde Aylin, Soner ve Murat yemeğe çıkmışlar ve Murat Ayline göz kamaştırıcı ve son derece zarif takı seti hediye etmişti.Sizlere bu hoş takının modelini sunuyorum.O gece prensesler gibi olan Aylin'e bu takılarda çok yakışmıştı:)
  4. çitosun takıları

çitosun takıları

Arkadaşlar cepten çektiğim için görüntü kalitesi pek güzel değil.. İlerleyen zamanlarda diğer takılarımıda eklerim çoğu yanımda değil.İmitasyon yeşil altın renkli altın yerine göre kıyafetlerime hangisi uyuyorsa onları kullanıyorum.Ama en çok kullandığım altın takılar dır.. :) İki tl aldığım toka Eşimin sevgililer günü hediyesi beyaz ve yeşil altın iki renkli
  5. çiçek takılar

çiçek takılar

Melekler Bu yılın son modası sanırım çiçekli aksesuarlar olsa gerek ayakkabıdan çantaya takılara kadar herşey çiçeklerle bezenmiş.Arkadaşlarınıza bu takı modellerini hediye etmek isterseniz emin olun doğru karardasınız ;) :laugh:

Sayfayı Paylaş