gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Pakistan uçaklarının vurduğu 50 sivil defnediliyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Pakistan’ın Afganistan sınırı yakınındaki çatışmalarda, ordunun düzenlediği hava saldırısında ölen 50’den fazla kişinin cenaze törenine binlerce kişi katıldı. Adının açıklanmasını istemeyen bir yerel yetkili, Epi köyünde toplanan 3 bin kadar aşiret üyesinin hava saldırısında ölenlerin cenaze töreni için toplandığını söyledi.
    devamı

Pakistan uçaklarının vurduğu 50 sivil defnediliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pakistan

Pakistan

Pakistan Coğrafi Verileri Konum: Güney Asya'da, Arap Denizi kıyısında, Hindistan, İran ve Afganistan arasunda, kuzeyde Çin sınırında yer alır. Coğrafi konumu: 30 00 Kuzey enlemi, 70 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Asya Yüzölçümü: 803,940 km² Sınırları: toplam: 6,774 km sınır komşuları: Afganistan 2,430 km, Çin 523 km, Hindistan 2,912 km, Iran 909 km Sahil şeridi: 1,046 km İklimi: Daha...
  2. sivilce

sivilce

Sivilce ve ergenlik sivilcesi de denilen ”Akne” adlı hastalık, yaşamsal önemi olmamakla birlikte estetik açıdan önemli sorunlar yaratmakta, hatta psikolojik bozukluklara da neden olmaktadır. Konu hakkında öncelikle bilinmesi gereken, Akne’nin tedavi edilebilir bir hastalık olduğu ve pek çok tedavi olanağımızın olduğudur. ”Sivilce iyileşmez” önyargısı hastayı umutsuzluğa, hekimi başarısızlığa...
  3. Sivilce

Sivilce

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla...
  4. sivilce

sivilce

Ben 15 Yaşındayım ama sivilcelerim Çok Buu için bana yardım edermisin ... Yüzüm biraz yaglı hergüün putrasürüyorum ama atkisi yok lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş