gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Pakistan'da camide patlama 12 ölü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Pakistan'ın kuzeybatısındaki bir camide meydana gelen patlamada, ilk belirlemelere göre 12 kişi öldü. Polis, Dir bölgesindeki patlamanın nedeninin henüz bilinmediğini açıkladı.

Olayda, 40 kişinin de yaralandığı kaydedildi

internethaber

Pakistan'da camide patlama 12 ölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölünce camiye gitmek!!!

ölünce camiye gitmek!!!

Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -”Gel seni camiye götureyim” dedim. “Bugün cuma biliyorsun.” -”Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun.”dedi. -”Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum.” -”Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum.”dedi. Gayri ihtiyari gülmeye başladım. -”Herhalde şaka yapıyorsun. Bunun icin cami terk edilir...
  2. Pakistan'da ölü sayısı artıyor

Pakistan'da ölü sayısı artıyor

Pakistan'ın güneybatısında meydana gelen depremde ölenlerin sayısının 215'e yükseldiği bildirildi. ABD jeolojik araştırmalar kurumu USGS'nin internet sitesinde, yeni depremin Belucistan'ın başkenti Ketta'nın 58 kilometre kuzeydoğusunda ve yerel saatle 17.32'de (TSİ 13.32) meydana geldiği belirtildi. Şiddetli ikinci sarsıntıda can kaybı olup olmadığı henüz bilinmiyor. İlk depremin...
  3. Pakistan'da restoranda intihar: 11 ölü

Pakistan'da restoranda intihar: 11 ölü

Pakistan'da şiddet eylemleri sürüyor ve kan oluk oluk akmayı sürdürüyor. Bu sabah yol kenarındaki bir restoranı hedef alan intihar saldırısında ilk belirlemelere göre 11 kişi öldü. Pakistanlı 2 yetkili, aşiret bölgelerine yakın, Tank kasabasında yol kenarındaki bir restoranı hedef alan saldırı sırasında restoranda, Taliban lideri Beytullah Mesud'a karşı militanların bulunduğunu söyledi....
  4. Taş ocağında patlama: 7 ölü

Taş ocağında patlama: 7 ölü

Dünyada maden kazaları ve buna bağlı ölümlerin en çok meydana geldiği Çin'de yeni bir kaza yaşandı. Resmi Şinhua ajansının haberine göre, güneybatıdaki Guizhou eyaletinde bulunan bir taş ocağında oluşan patlamada 7 kişi öldü. Bir kişinin kayıp olduğu, 3 kişinin de yaralandığı kazada, uzmanların, yeni patlamalar olmaması için önlemler aldığı kaydedildi. Patlamanın oluştuğu, Buyei ve Miao...
  5. Filipinler'de Ambalaj fabrikasında patlama: 12 ölü

Filipinler'de Ambalaj fabrikasında patlama: 12 ölü

Filipinler'deki bir köpük ambalaj fabrikasındaki patlamada 12 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. Polis yetkilileri, başkent Manila'nın kuzeyinde bulunan Bulacan bölgesinde yer alan fabrikadaki patlamanın bir kaza olduğunu ve sabotaj olasılığı bulunmadığını belirterek, kazanın sıcak su kazanının aşırı ısınmasıyla meydana geldiğini söyledi. Gece meydana gelen kazada vardiyadaki işçilerden 4'ünün...

Sayfayı Paylaş