gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Pakistanlı kadınların 2010 yaz modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pakistanlı kadınlar Pakistanlı kadınların 2010 yazında neler giyeceğini merak ediyormusunuz?İşte 2010 yaz Pakistan kadınlarının modası [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG]su ılk olanın alttakı pantolonu olmasa ustu cok guselmıss beendım:D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emğne sağlk adminim:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sondan bi önceki hoşmuş renk tonu falan D:

Pakistanlı kadınların 2010 yaz modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pakistanlı kadınların, dinmeyen sesi

Pakistanlı kadınların, dinmeyen sesi

Pakistanlı kadınların dinmeyen sesi Pakistanlı sanatçı Mediha Gavhar, tam 30 yıldır toplumsal baskılara ve geleneklere sanatıyla karşı çıkıyor. Mediha Gavhar, Pakistanlı kadınların hikayelerini yazıyor "Gözlerinin büyüsü herkesi sarıyordu", "O'nun güzelliği benzersizdi"... Pakistanlıların çoğu aktrist Mediha Gavhar'ı bu sözlerle anımsıyor. Bugün 52 yaşında olan...
  2. Pakistanlı kadınların dinmeyen sesi

Pakistanlı kadınların dinmeyen sesi

Pakistanlı kadınların dinmeyen sesi Pakistanlı sanatçı Mediha Gavhar, tam 30 yıldır toplumsal baskılara ve geleneklere sanatıyla karşı çıkıyor. Mediha Gavhar, Pakistanlı kadınların hikayelerini yazıyor "Gözlerinin büyüsü herkesi sarıyordu", "O'nun güzelliği benzersizdi"... Pakistanlıların çoğu aktrist Mediha Gavhar'ı bu sözlerle anımsıyor. Bugün 52 yaşında olan...
  3. 2010 ilkbahar/yaz çocuk modası

2010 ilkbahar/yaz çocuk modası

çocuk modası 2010 çocuk modası 2010 yaz yaz ilkbahar Onlarında modayı takip etmeye hakkı var değil mi arkadaşlar işte 2010 ilkbahar/yaz çocuk modası
  4. 2010 Yaz Aksesuar Modası Çok Şeffaf Olacak

2010 Yaz Aksesuar Modası Çok Şeffaf Olacak

Meleklerim 2010 aksesuar gözde olacak bir rengi yok artık:) Bütün aksesurarlarımız şeffaf olacak.Şeffaf aksesuarlarımız her kıyafetimizle uyumlu olacaktır.Ben özellikle kolyeleri beğendim.Bakalım siz beğenecek misiniz:)
  5. 2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 yaz sokak modası yaz sokak modası antalya 2010 kıyafetleri Yaz yaklaşıyor ve kıyafet alımlarımız da hızla sürüyor. Modayı yakından takip eden bayan arkadaşlara birkaç giyim önerisi sunmak istiyorum ben de. Ne de olsa hiç birimiz sokakta demode olmak istemeyiz değil mi ? Bu sezon sokakta gömlekler, yarasa kollar, babetler, blue jeanlar ve yine postacı tipi çantalar moda olacak. Bunun yanı...

Sayfayı Paylaş