gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

pakizemmm öldü arkadaşlar :18: sabah uyandığımda kızıma günaydın demek için kafesine yaklaştım ama kafesinde cansız bedeni ile karşılaştım:18: bir çığlık kopardım''aşkımmmm koşş pakizm ölmüşşşşşşşşşşşş'' die eşim geldi ama ben gözyaşlarımı tutamadım:18:

eşime o panikle suya tutup şok etkisi yaratalım belkicanlanır dedim ama eşim baktı olmaz ölmüş dedi:18:

ben sebeb oldum :18: yemini vermeyi unutmuşuz zannedersem bu yüzden öldü kızım. :18: oysa o daha çok küçüktü yaaa:18:

belki diyebilirsiniz bi kuş için mi bu kadar üzülüyorsun boşşver die ama ben buna katılmıyorummç. sonuçta o da bi can taşıyor. onunda bi kalbi var, oda nefes alıyor kısacası o bir canlı Allahımın yarattığı bir canlı. ve ben o canlının ölümüne sebeb oldum.

akşam eve geldiğimde ona ben geldimm kızımm nasılsınn vs. gibi konuşmalar yapardım oda sanki bana karşılık verir gibi çıldırasıya ötmeye başlardı:18: pakizemmmmmmmmm:18:

kısacası çok üzüldüm melekler. şimdi eşim tekrar bi kuş almak istiyor ama ben kararsızım. korkuyorum onunda günahına girmek istemşyorum ama aynı zamanda da bi kuşum olsun çok istiyorummm :18: offffffffffffff offfffffffff ne yapsammm bilemiyoruummm :18: ahhh pakizemm ahhhh:18:

nese355 ve ^hilal^ bunu beğendi.
  2. musab

musab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzüldüm geçende benimde kuşum öldü ishal olmuş bende agladım eşime yalvardım suya koy hava verelim dedim ama olmadı kaybettim çırpınışı hala gözümün önünde amaa şimid dört tane var gözüm gibi bakıyorum iashal oldumu ayırıyoruz

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy çok güzeller demi yaa insan alışınca daha bir çok üzülüyor. bende istiyorum tekrar :uhu:

4. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün msnde de konuştuk ama sen hala üzgünsün Asimm.
    Üzülme denilmez elbette ama olacağı varmış ve olmuş.
    Tabi ki soğukkanlı bir şekilde yaklaş demiyorum ama bu kadar da kaptırmamaya özen göster.
    Unutma sen bize lazımsın Asimm.

Hem eşine söylersin beraber yeni bir kuş seçmeye gidersiniz.
    Telkinlerin bir işe yaramayacağını biliyorum ama elimizden başka birşey gelmez.
    Çok üzüldüğümü bil ama aynı şehirde olsaydık sana kuş bile alırdım hediye olarak :)
    Çok üzülme pisikomm sen bize alzımsın :kiss:

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    aaahhh başın sağolsun tatlım yaa :(:( bilirim o acıyı...:(:(

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkr ederimmm arkadaşlar. dünya fani ölüm gerçek maalesef :uhu: bi sevdiğimi daha kaybettim.

EnCey bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyy asimmmmmmmm:uhu: çok üzüldüm canım yaaa ay pakizemm:uhu: ay sanki benim kuşum gibiydiii çok kötü oldum konuyu okuyuncaa:(((( hayvanda olsa bir süre sonra insanın evinden ailesinden biri oluyorr dün benim de kedim kudurukluğundasn yüzünü çarpmış biyere burnu kanadı elim ayağım boşadı çok korktumm hele bide yavru olunca:uhu: çok üzüldüm gerçekten:((

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyy asimmmmmmmm:uhu: çok üzüldüm canım yaaa ay pakizemm:uhu: ay sanki benim kuşum gibiydiii çok kötü oldum konuyu okuyuncaa:(((( hayvanda olsa bir süre sonra insanın evinden ailesinden biri oluyorr
    dün benim de kedim kudurukluğundasn yüzünü çarpmış biyere burnu kanadı elim ayağım boşadı çok korktumm hele bide yavru olunca:uhu: çok üzüldüm gerçekten:((

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    asim:uhu: çok üzüldüm canım insan alışınca gerçekten çok kötü oluyo benimde kuşum öldüğünde çok ağladım .Dişi olan erkek olanı öldürdü bende sinirle dişiyi kaynıma verdim istemiyom yoksa bende onu öldürcem dedim oda aldı başkasına verdi ve bu katil dişi başka bir kuşu daha öldürmüş:S sonra kistim çıktı doktorum bana hayvanlarla olan münasebeti yasakladı bünyem kıl tüy gibi şeylerden kist yapıyomuş.Bak yine kistim çıktı bence kedim sudenazın yüzünden:D

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    her canlı ölümü tadacaktırr canımm belki ölmesi gerekiyodu baska sekildede ölebilirdi sebep oldum diye düsünme sakın belki yenisine ondan daya iyi bakacaksın telafi ediceksin icindeki sıkıntıyı ;)

nese355 bunu beğendi.
  11. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    yazik bende üzüldüm ama kendini suçlu bulma vakti gelmis ...ama iyi olan kusun mubarek günde ölmüs..esinle bir tane daha seçersiniz kendini hazir hisstigin zaman...:kiamam:

12. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    canım asiimm çok üzüldüm yaaa...kendini suçlama sonuçta o da bi canlı.tamam yem wermeyi unutmuş olabilirsin ama onun da ömrü o kadarmış.bende bir kuşum olsun istiyorum hatta hemen hergün gidip kuşlara bakıyorum (adam bi gün kowmazsa beni iyidir) ama eşim ölür günahına girmeyelim diye almıyorrrrrr.....ama haksızda değil her canlının sonu mutlaka ölümdür desekde çook koyar yaaaa...sen üzülme tamam mı biraz zaman geçsin alırsın bir tane daha.hatta adını burda beraber koyarız....

13. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    yaa kıyamammm......
    benimde bi kanayam vardı sarışınımm derdim ona...
    bi gün bi baktık bundan hiç ses yok kafesin içine baktım aşağıya oturmuş hızlı hızlı nefes alıp veriyo...
    hemen aldım masanın üzreine koydumm biraz suyun içine aspirin atıp ona içirmemi söyledi babak iyi gelirmişş..
    hemen yaptık dediğini içti birazcık ama düzelmedi..
    hala hızlı hızlı nefes almaya devam ediyodu...
    sonra yavaşlamaya başladı nefes alması en sonunda da durdu ..
    bende ona çok üzülmüştüm çok ağlamıştımm...
    ama ben bir kuş daha aldım şimdi evde 2 tane daha kanaryam var bir tatlı bir tatlı anlatamam..:)
    hele bi tanesi var.... kafasının üzerinde siyah benek var....
    sanki saçı varmış gibi kafasının üzeri siyah benekli diğer kalan her yeri sapsarı...:)

14. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    yemini vermeyi unuttuğundan ölmemiştir canım ee tabi haftalarca yemsiz bırakmadıysan kuşu..
    siz farkedememişsinizdir bi rahatsızlığı vardır..
    bende hayvanları çok severim değer veririm kaybettiğimde de çok üzülürüm.. Bu yüzden bazen bakmayı bırakmışımdır ya da başka bi tür aldım.. Yerine bir başka alabilirsin sana iyi gelir

15. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay canım benim ya üzülme .. :(:( pakizem ya :(

Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben çok üzgünüm

ben çok üzgünüm

meleklerim merhaba.bir kaç gündür uğrayamiyorum.sizleri çok özledim.ama elimde değildi.annanemin vefat haberini aldım geçenler.yıkıldım:cry_smile: annanemi çok ama çok severdim ben.ona çok düşkündüm.her şeyimi paylaşıdım onunla.arkadaş gibiydik.hala inanamiyorum.çok ama çok üzgünüm.ağlamaktan gözlerim şişti ama biliyorum ki o artık geri dönmeyecek nekadar da ağlasam ben.ölüm haktır ve herkesin...
  2. Çok üzgünüm Azade :D

Çok üzgünüm Azade :D

Bir gün azadelere gitmiştim bizde evde durmak istemedik hemen parka gittik giderken birileri oradan ıslık çalıp şunlara bak mı ne öğle bişi dediler ama biz nasıl gülüyoruz azadeyle anlaama görmeniz lazım :D işte sonra parka vardık orada bir grup erkek vardı 4-5 kişilerdi galiba çardak gibi bir yerde oturuyorlardı bizde bilerek önlerinden geçtik :loco: :puf: sağ tarafa doğru yürüdük :D 2 bank...
  3. çok üzgünüm yine şehittt

çok üzgünüm yine şehittt

offfff ya çok üzüldüm yine çatışma ve yine 1 şehit ve bir yaralı ne olucak böyle ya. yüksekova dağlıca bölgesinde olmuş çatışma . çokkkk üzüldüm şehidimize allahtan rahmet ailesinede baş sağlığı diliyorum.arkadaşlar hainnn dinsiz imansız bunlarrrr yazıklar olsun ya:türkiye::bayraks: 14 mart
  4. çok üzgünüm olmadı yine

çok üzgünüm olmadı yine

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi...
  5. üzgünüm çok

üzgünüm çok

Kocam askerde kıskanç uzaklaşıyorum kerde arkadaşn var mı diye sordum bana kızdı vakit gecirsin diye sormuştm sadece kızdı beni aramicanı söyledi asker diye kırmak istemiyrum sizce nasıl davranmalıyım böyle yaptıgında ondan uzaklaşıyorum

Sayfayı Paylaş