gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pala dayının son şarkısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sanki marstayım isimli bir parça seslendirmiş pala dayı :D:D bu şarkının geri kalan sözlerini bilen var mı ana sözler lazım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Yaptığımız araştırmaya göre Pala dayının öyle bir türküsü yok. Duyduğunuz haber bir asparagas haberdir. Her duyduğunuz habere inanmayınız, bize danışmayı ihmal etmeyiniz :)

pala dayının son şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İskender Pala

İskender Pala

1958 Uşak doğumlu. İ.Ü. Edebiyat Fakültesi'ni bitirdi (1979). Divan Edebiyatı dalında doktor (1983) ve doçent oldu (1993). Edebiyat araştırmacısı olarak çeşitli ansiklopedi ve dergilerde bilimsel ve edebî makaleler yayınladı. Ortaokul ve liseler için ders kitapları yazdı. 1982 yılında teğmen rütbesiyle intisab ettiği Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu ve...
  2. Pala

Pala

Bakınız; Kılıç, Bez.Rüyada pala görmek, mücadele etmekten artik yoruldugunuza, bu günlerde isi biraz da oluruna birakacaginiza; iyi niyetinizi kötüye kullanan kimselere son bir ihtarda bulunup, onlari uyaracaginiza ve bu alandan çekileceginize delalet eder
  3. Pala Remziler

Pala Remziler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ezel'de Ramiz Dayının okuduğu son şiir

Ezel'de Ramiz Dayının okuduğu son şiir

ramiz dayının okuduğu kitaplar ramiz dayının son sözleri insan yaşarken özgürdür dayı son şiir kitapları Ezel dizisinde söylediği özle sözlerle ve okuduğu şiirlerle izleyenlerin beğenisini birkez daha kazanan ünlü oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı)'nın dizide okuduğu son şiir... DAYININ SON ŞİİRİ Gömdüm hepsini geliyorum İnsan yaşıyorken özgürdür Yaklaştım iyice geliyorum Her insan biraz...
  5. yüksek sadakat son veda şarkısı sözü

yüksek sadakat son veda şarkısı sözü

Yüksek sadakat son şarkısının sözleri var mı arkadaşlarım ?

Sayfayı Paylaş