gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Açıklaması

Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben yeni duydum Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur atasözünü... Ve merakta ettim tabi ki birde araştırdım ne demekmiş diye:) Ee hadi sizinlerde paylaşayım Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur açıklamasını :) Buyrun Melek'lerim.

Daha önceki zamanlarda yaşanılan tecrübeler göz önüne alınarak içinde bulunulan durum hakkında yorum yapabilmek. Meşe ağaçlarında palamutun çok olmasının kışın erken geleceğini göstermesi gibi.

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir'' Atasözünün Açıklaması

''Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir'' Atasözünün Açıklaması

çok yaşayan bilmez çok gezen bilir, atasözü, ne demek, ne anlama geliyor, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Yapılan araştırmalar görerek ve izleyerek öğrenmenin okuyarak öğrenmeye oranla çok daha etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır melekler :) Atalarımız bizlere her konuda olduğu gibi bu konuda da çok güzel bir atasözü bırakmışlar ''Çok yaşayan bilmez,çok gezen...
  2. ''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

ağacın yumuşağını kurt yer atasözü açıklaması anlatımı ne demek istiyor ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel Türkçemizin zengin atasözleri bitmek bilmez melekler :) Kadın ve Eğitim bölümümüzde açıklamalarını yapmaya çalıştığımız pek çok atasözünden biri olan''Ağacın yumuşağını kurt yer'' atasözünün anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) ''Ağacın yumuşağını kurt yer''...
  3. Palamut dolması tarifi çok lezzetli

Palamut dolması tarifi çok lezzetli

palamut dolması tarifi yapılışı nasıl yapılır yapımı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az önce, bu sabah haberlerde izlediğim Kekik suyu pekmez karışımından bahswetmiştim sizlere... Şimdi de yine haberlerde izlediğim Palamut dolması tarifi hakkında bilgiler aktarmak istiyorum Melek'lerim:) Palamut balığı yemekleri tarifleriniz arasına yeni ve değişik bir lezzet katmak istenler, ayrıca deniz...
  4. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba? Arkadaşlar Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamıni rica ediyorum sizden
  5. Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması hakkında yardım bekliyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş