gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Palandakön Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Firma: Palandakön Seyahat Firma Gerçek Adı: Palandöken Tur.Sey.Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Ali Ekşisu
    Genel Müdür: Turan Gökçi
    Merkez Adresi: Cumhuriyet Cad. Otel Dede Altı No:74 Erzurum
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: 444 00 09
    Tel 2: (212) 658 25 83
    Faks: (212) 658 30 58
    Web: www.palandokenturizm.com.tr
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Turan Gökçi
    Peron No: 73/74
    Tel 1: (212) 658 25 83
    Tel 2: 444 00 09

kaynak:frmpaylas

Palandakön Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  2. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  3. Bafra Seyahat

Bafra Seyahat

bafra otobüsleri bafra seyahat otobüs firmaları otogar Firma: Bafra Seyahat Firma Gerçek Adı: Bafra Seyahat Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Ali Yıldız Genel Müdür: Birol Yıldız Firma Temsilcisi: Zafer Yıldız Merkez Adresi: Emirefendi mah. otogar no:13 Bafra / Samsun İletişim Bilgileri Tel 1: (362) 544 10 20 Tel 2: (212) 658 04 00 Faks: (212) 658 08 50 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri...
  4. Antalya Seyahat

Antalya Seyahat

antalya seyahat Firma: Antalya Seyahat Firma Gerçek Adı: Antalya Seyahat Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Onur Yağcı Merkez Adresi: Yeni Otogar CZ-13 Antalya İletişim Bilgileri Tel 1: (242) 331 10 48 Tel 2: (212) 658 35 07 Web: www.antalyaseyahat.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Ürün İlgin Peron No: 17 Tel 1: (212) 658 35 07 Tel 2: (242) 331 10 48 Kalkış...
  5. hamilelikte seyahat

hamilelikte seyahat

hamilelikte bal tüketimi hamilelikte bal gebelikte gebelikte tüketimi Bilindiği gibi, düzenli olarak tüketilen bal, bileşimindeki çiçek özleri ve diğer maddeler ile vücudun dinç kalmasını sağlıyor, hastalıklara karşı da vücudumuzu koruyor. ABD'de yapılan bir araştırma ile ise, çocuklara yatmadan önce verilecek bir tatlı kaşığı balın, öksürüğü hafifletebileceği belirlendi. Araştırmayı yapan...

Sayfayı Paylaş