gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Paletlerden orta sehpa yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Paletten sehpa yapımı Orta sehpa modelleri
    Paletlerden divan yapma örneğini görmüştük meleklerim. Şimdide paletlerden orta sehpa örneğini sizlerle paylaşıyorum meleklerim. Orta sehpa modellerine alternatif olabilir belki.

Paletlerden orta sehpa yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Orta Sehpa Örtüleri

Süper Orta Sehpa Örtüleri

Orta Sehpa Örtüleri sehpa modelleri sehpa örtüleri orta dantel modelleri orta örtüsü dantel örnekleri Örgülerim , modellerim, örneklerim var hanıımm.. :) Hanımlar orta sehpalarınıza kullanacagınız bır kaç örnek sizler için;
  2. Orta Sehpalar

Orta Sehpalar

sehpa sehpalar orta sehpa modelleri orta sehpalar hahaha özellikle bunun arkadan görünüşünü merak ettim doğrusu baksana ya insanlar artık yaratıcılıkta sınır tanımıyorlar :) hahaha :):Dhahaha
  3. Paletlerden divan yapalım

Paletlerden divan yapalım

Oturma grubu modelleri Paletlerden oturma grubu tasarımı Bahçeler için paletlerden oturma koltuğu yapmak mümkün. Hoş bir oturma gurubu örneği olmuş bence. Balokununuza, tesasınıza, bahçenize bu koltuğu yapabiliriz. Palet yerine kasada kullanabiliriz belkide.
  4. Deri orta Sehpa

Deri orta Sehpa

Orta sehpa modelleri Deri orta sehpalar Farklı bir görünüm kazandırmak içn farklı orta sehpa modelleri arıyorsanız deri orta sehpa mekana farklı ama traz bir görünüm kazandıracaktır. Deri koltukları olanlar için oldukça idealdir.
  5. Orta sehpalar

Orta sehpalar

merhaba hanımlar sizler için bir kaç tane orta sehpaları göstermek istedim

Sayfayı Paylaş