gebe
  1. sarısın_prenses

sarısın_prenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

palette deluxe 10-5 dore sarı

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında sarısın_prenses tarafından paylaşıldı.

kızlar bu rengi deneyen varmı aranızda bu boyayı aldım ama henuz boyamadım sacmalarımı kullananların yorumlarını bekliyorum :)

2. sarısın_prenses

sarısın_prenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikirlerinizi bkliyorum kızlaar :)

palette deluxe 10-5 dore sarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyayı Sarsan 10 Büyük Güç!!

Dünyayı Sarsan 10 Büyük Güç!!

Thomas Friedman, ABD’nin önde gelen yazarlarından… Son dönemde yazdığı “The World is Flat” (Dünya Düzleşti) adlı kitabı müthiş bir ilgi gördü. Bu ilginin arkasında, dünyadaki değişimi çok iyi analiz etmesi, yeni düzeni her sektörü yakından ilgilendirecek şekilde ortaya koyması var. Şirket CEO’larından dünyanın dört bir yanındaki ülkenin liderlerine kadar herkesin baş ucu kitabı haline gelen...
  2. Palet

Palet

Rüyada palet görmek, deniz yolu ile bir yolculuga çikacaginiza veya bir ticaret heyetine katilarak dis ülkelerde bazi etütler yapacaginiza delalet eder.Rüyada palet görmek; sanat hayatında başarılı olabileceğinize işarettir.
  3. Dorenin zerafeti

Dorenin zerafeti

dore rengi dore renk dorenin oyunları doreye üyelik rengi abiyeler Sezonun moda rengi dore ve balon etekli kesimiyle tek başına bile şık bir elbise. Buğday tenli ve esmer kadınlarına çok yakışacağını söyleyebilirim. Yüksek Topuklu beyaz ayakkabı ve beyaz abiye çanta elbise ile müthiş bir uyum içinde. Aksesuar ise kıyafetin tam anlamıyla tamamlayıcı unsuru. Ben, her zaman şıklık detaylarda...
  4. Topuklu paletler

Topuklu paletler

Valla görünce çok şaşırdım yahu hiç paletin topuklusu olurmu demeyin işte kanıtı:D İnce topuktan vazgeçmeyen kadınların denizde de imdadına yetişen 'High Tide Heels', hızlı yüzerken uzun görünmek için alternatif sunuyor. Şıklığın ve sporun birleştiği noktada devreye giren tasarımcılar, yeni bir trend yaratması muhtemel ince topuklu paletlerle aklınızı başınızdan alacak! İnce...
  5. 10 günde 5 kilo zayıflamak için

10 günde 5 kilo zayıflamak için

12 günde 5 kilo 6 öğünle zayıflama 10 günde zayıflama 10 5 kilo 15 meleklerim 10 günde 5 kilo vermek istiyorsanız bu diyeti uyguluyoruz ve 5 kg fazlanız yok oluveriyor :) 10 günde 5 kilo verdiren diyet için notlar : 10 Günde 5 kilo verebilmek için çay, kahve ve şekersiz süt tüketilmelidir. 10 günde 5 kilo verdiren diyet bir yıl içerisinde en fazla 2 kez uygulanabilir. Diyeti 3 kez...

Sayfayı Paylaş